Burger Yiyelim Cennet Mahallesi şubesi açıldı

Yoluna emin adımlarla devam eden Burger Yiyelim, koronavirüs salgının ekonomiye verdiği zarara rağmen büyümeye devam ediyor

Lezzet-fiyat dengesine göre oldukça makul bir seviyede yer alan Burger Yiyelim, son 2-3 senedir şubeleşmeye ekstra önem vererek büyümesini sürdürüyor. Şimdi de Burger Yiyelim’in Cennet Mahallesi ve Esenyurt şubeleri açıldı. Böylelikle toplam şube sayısı 13’e ulaştı.

Burger Yiyelim’in Cennet Mahallesi’ndeki yeni yeri uzun yıllardır hizmet veren Simit Sarayı’nın yeri oldu. Hürriyet Mahallesi’nin en işlek noktalarından birinde bulunan mekan, şimdiden bölgeye hareket kattı. Öte yandan Burger Yiyelim resmi sosyal medya hesaplarından Cennet Mahallesi ve Esenyurt şubelerinin açıldığını duyurdu. 

Burger King’le yarışacak

Cennet Mahallesi’nin bir diğer Burger dükkanı Burger King’e ise rakip geldi. Burger King’in çaprazına açılan Burger Yiyelim’in ciddi anlamda müşteri çekeceği ve buna müteakip Burger King’in satışlarının düşeceği öngörülüyor. Burger Yiyelim’in bu hafta hizmete aldığı Cennet Mahallesi şubesi ile Küçükçekmece’deki şube sayısı ise 2’ye yükseldi. Diğer şube ise Sefaköy’de bulunuyor.

Burger Yiyelim Cennet Mahallesi için açık adresi şu şekilde: Cennet Mah. Hürriyet Cad. No:53 İç Kapı:C K.çekmece / İSTANBUL Tel: (0212) 916 17 50

Yorum Yap