Barbaros Baltacı’dan Açıklama: “Kaymakam Tarafından Teşekkür ve Takdir Belgeleri Verilen Bir Şahsım”

Barbaros Baltacı'dan Açıklama:
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaşam Gazetesi Yazarı Tayfun Ercan kendi sosyal medya hesaplarında, Küçükçekmece Kızılay Başkanlığı’nda ilginç işler döndüğünü ve Küçükçekmece Kaymakamlığı tarafından ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımların yerine ulaşmadığını kaleme almıştı. O iddiaların sahibi Barbaros Baltacı konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Baltacı, “İftira atanlar hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayette bulundum” dedi

Neler Yaşanmıştı:

Yaşam Gazetesi Yazarı Tayfun Ercan Yazdı: Küçükçekmece Kızılay, Kaymakam Bedirhanoğlu’nu Nasıl Kandırdı?

Baltacı’nın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama şu şekilde:

Allah Rızası için, Milletimizin Duası İçin..

Yaptığımız haberler ve destek olduğumuz, yol yürüdüğümüz insanlar ile ilgili rahatsız olanlar iftira ve karalama kampanyalarına devam ediyor.

Hayatımda görmediğim, tanımadığım Mustafa Çatıkkaş ve Tayfun Ercan tarafından Kızılay’da görev yaptığım dönem ile ilgili olarak asılsız, yalan ve iftira dolu yazılar sebebiyle Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundum.

Benimle ve dönemimle hiç ilgisi alakası olmayan ve adımı kullanarak attığınız bu iftiralarınızla ilgili hukuk önünde hesaplaşacağız.

Kızılay’da görev yaptığım dönemde Kızılay Genel Merkezi ve Küçükçekmece Kaymakamı Turan Bedirhanoğlu tarafından teşekkür ve takdir belgeleri verilen şahsıma attıkları bu iftiralara karşı Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundum.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Barbaros Baltacı’dan Açıklama: “Kaymakam Tarafından Teşekkür ve Takdir Belgeleri Verilen Bir Şahsım”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin