BİG CHEFS HALKA ARZ HANGİ BANKALAR? Big Chefs Katılım Endeksi Uygun Mu? Helal Haram Cevabı…

BİG CHEFS HALKA ARZ HANGİ BANKALAR? Big Chefs Katılım Endeksi Uygun Mu? Helal Haram Cevabı...
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Big Chefs halka arz hangi bankalar var? Borsa İstanbul’da hareketli dakikalar yaşanıyor. Big Chefs halka arz onayı sonrasında talep toplamaya başladı. Beklenenin çok üzerinde bir katılım Big Chefs hisse için gelebilir. Hem promosyonu alan vatandaşın borsaya gitmesi hem de uzun süredir listeleme olmaması Big Chefs hisse fiyatını ve lot sayısını da etkiliyor. Peki Big Chefs hangi bankalarda var, kaç lot verir? Big Chefs katılım endeksi helal mi, haram mı? İşte son borsa İstanbul haberleri…

Big Chefs halka arz hangi bankalar? Borsa çalkalanıyor, borsa durdurulamıyor. Geçtiğimiz haftalarda enerji şirketlerinin yoğunluk oluşturduğu bist100 için bu sefer de gıda firmaları yoğunluk oluşturuyor. Ankara ve İstanbul başta olmak üzere büyümesini sürdüren Big Chefs halka arz için talep topluyor. Peki Big Chefs halka arz kaç lot verir, endeksi uygun mu? İşte yatırımcının da düşündüğü helal mi haram mı sorusunun en net cevabı…

BİG CHEFS HALKA ARZ HANGİ BANKALAR?

Big Chefs halka arzda Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası var. Eşit dağıtım yöntemiyle dağıtılacak olan Big Chefs hisseleri 22,50 lira olacak. Yıldız Pazar’da işlem görecek olan restoranın hisse kodu ise BIGCH olacak.

BİG CHEFS KATILIM ENDEKSİ UYGUN MU?

Borsa İstanbul Yıldız Pazar için taze kan olarak görülen Big Chefs, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası ile çalışıyor. Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankasının katılım şartlarını karşılamadığı biliniyor. Bu kapsamda katılım hassasiyeti olan vatandaşların farklı hisselerde yatırım planlayabileceği belirtildi.

BİG CHEFS HALKA ARZ HANGİ BANKALAR? Big Chefs Katılım Endeksi Uygun Mu? Helal Haram Cevabı...

BÜYÜK ŞEFLER HALKA ARZ NE ZAMAN?

Big Chefs halka arz süreci 3-4-5 Mayıs tarihlerinde yapılacak. Çok sayıda yatırımcının yakın ilgi gösteridiği Big Chefs hisselerine ilişkin talep toplama süreci 3 Mayıs Çarşamba günü başladı. Günün erken saatlerinde vatandaşlar hisse alabilmek için kolları sıvadı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BİG CHEFS HALKA ARZ HANGİ BANKALAR? Big Chefs Katılım Endeksi Uygun Mu? Helal Haram Cevabı…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin