BİM Un Fiyatları 2022 | Efsane 5 KG Un Ne Kadar?

BİM Un Fiyatları 2022
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİM Un Fiyatları 2022 senesinde Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılmakta. Geçtiğimiz günlerde BİM yağ fiyatları ve BİM küp şeker fiyatları konusunda sizlere bilgi aktarmıştık. Bayram öncesinde, tatlılar için ihtiyaç duyulan, hamur işlerinde kullanılan, bazen de yemeklere konulan un fiyatları listesini de sizler için derledik. Ancak şu da bir gerçek ki Ramazan Bayramı öncesinde baklavalık un fiyatları çok daha fazla araştırılıyor. BİM efsane un 5 kg ve Meram un rağbet gören çeşitler arasında. Fakat çok daha fazlasını inceleyenler de var. Bakalım, BİM de 25 kilo un fiyatı ne kadar?

  • Bim Efsane Un 2 kg 17.90 TL’dir.
  • Bim Efsane Un 10 kg fiyatı 84 TL’dir.
  • Bim 5 kg un Efsane Un 42.50 TL’dir.
  • Bim Meram marka 10 kg un 67 TL

BİM Un Fiyatları 2022

BİM Un Fiyatları 2022

BİM Un Fiyatları 2022…. Ekonominin düzensiz gidişatı nedeniyle temel ihtiyaçlarda büyük değişimler söz konusu oluyor. Şeker, yağ ve tabii ki un. Son güncel un fiyatları baz alındığında yukarıda verdiğimiz ücret listesi geçerlidir. Fakat beklenmedik anda gelebilecek zamlar olduğu için güncelleme konusunda gecikmeler yaşanabilir. Hali hazırda BİM Efsane 5 KG un fiyatı 42.50 TL’den satışa sunulmaktadır.

Efsane 5 KG Un Ne Kadar?

BİM’de 1 KG, 2 KG, 10 KG, 25 KG gibi un çeşitleri müşterilere sunulmaktadır. Fakat hem kullanım kolaylığı hem de fiyatının uygun olması nedeniyle Efsane 5 KG un en çok tercih edilen un çeşitlerinin başında gelmektedir. Hali hazırda güncel BİM 5 KG un fiyatına göre, efsane un 5 kg ücreti 42.50 TL’dir. Yukarıdaki paragrafta da bahsettiğimiz gibi ürün fiyatları güncelliğini kaybedebilir. BİM’in resmi internet sitesine de bakmayı ihmal etmeyin!

Efsane 5 KG Un Ne Kadar?

1 kg un fiyatı BİM de ne kadar?

1 KG un fiyatı BİM marketlerinde aktüel günlerinde yani indirim günlerinde 10 TL’den satışa sunulmaktadır. 1 KG’lık unlar genellikle acil ve yapımında daha az un tercih edilecek yiyecekler için tercih edilmektedir. BİM Un Fiyatları 2022… Bunun yanı sıra BİM 10 KG un fiyatı da 84 TL olarak belirlenmiştir. 5 KG un fiyatının 42.50 TL olduğu düşünülürse, 10 KG’lik un alarak 1 TL’lik bir kar elde edebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BİM Un Fiyatları 2022 | Efsane 5 KG Un Ne Kadar?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin