Burçin Baykal Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkanı Aday Adayı

Burçin Baykal Kimdir?
Burçin Baykal Kimdir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Burçin Baykal Kimdir? Yerel seçimlere az bir vakit kalmışken adayların isimleri de yavaş yavaş belli oluyor. Burçin Baykal’da Cumhuriyet Halk Partisi’nden Küçükçekmece Belediye Başkanlığı için aday adayı olan ilk isimlerden. Peki Burçin Baykal özgeçmişi nasıl? Daha önce bulunduğu görevler neler? Yakından tanıyalım…

Bizi INSTAGRAM Üzerinden Takip Edin !

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

Burçin Baykal Kimdir? Nerede Doğdu

Burçin Baykal Kimdir?

Burçin Baykal Kimdir? 1985 yılında göçmen kökenli bir ailenin çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise eğitimini İstanbul da tamamlayan Baykal, İşletme Fakültesi mezunudur. 2005 yılında Hatay’da vatani görevini tamamlayan Baykal, aile mesleği olan İnşaat ve Danışmanlık sektöründe iş hayatına adım atmıştır.

“Aziz Yeniay Kimdir? Eski Küçükçekmece Belediye Başkanı” Adlı Biyografiyi Okuyun

Burçin Baykal Kimdir? Aile Hayatı

Her fırsatta ailesi ve dostlarıyla zaman geçiren Baykal, evli ve bir kız çocuk babasıdır.    Motor sporlarına ve futbola olan ilgisi ile de tanınan Baykal, doğaya ve canlıların yaşantısına verilen değerin, tüm zamanı ve hayatı iyileştireceği görüşü ve pozitif enerjisiyle aranan genç bir siyasetçidir.

Burçin Baykal Kimdir? Hangi Görevlerde Bulundu

Burçin Baykal Kimdir? 2013 yılı Cumhuriyet Halk Partisi Avcılar ilçesi yerel seçim çalışmalarında Dr. Handan TOPRAK BENLİ’nin adaylık sürecinde Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı yapan Baykal, stratejik çalışmalar yürüterek 2014 yerel seçimlerinin kazanılmasında önemli rol oynamıştır.

Bizi INSTAGRAM Üzerinden Takip Edin !

2014 yılında Avcılar ilçesi Belediye Başkanlığı seçimlerinin kazanılmasının ardından,    Avcılar Belediyesi Özel Kalem Müdürü olarak göreve başlayan Baykal kısa sürede belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanmış ve 4,5 yıl etkili bir yerel yönetim hizmeti sergileyerek başarılı bir çalışma dönemi geçirmiştir. Avcılar Belediyesinde ki görev süresi boyunca, amatör sporcular, amatör spor kulüpleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının desteklenmesine özen göstermiş, yöneticiliği ve insan ilişkileri ile de her kesime örnek olmuştur.

“Temel Karadeniz Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkanı” Adlı Biyografiyi Okuyun

Kaynak: “burcinbaykal.com”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Burçin Baykal Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkanı Aday Adayı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin