Cengiz Güvercin Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı

Cengiz Güvercin Kimdir
Cengiz Güvercin Kimdir

Cengiz Güvercin Kimdir? Küçükçekmece İlçe Başkanlığına Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yapan Cengiz Güvercin, Küçükçekmece’ye talip oldu.

Adaylık için resmi müracaat evraklarını Küçükçekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut’a teslim eden Güvercin, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı olduğunu resmileştirdi.

kucukcekmeceden.comGöktuğ EFİL

Cengiz Güvercin Kimdir? Nereli

Cengiz Güvercin Kimdir

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı olan Cengiz Güvercin, 1975 yılında Tokatlı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi.

Cengiz Güvercin Kimdir? Eğitim

İlk, Orta ve Liseyi Eskişehir de tamamladı. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi sürekli eğitim merkezinde profesyonel yöneticilik eğitimi aldı. Aston Amerikan Üniversitesi Yüksek lisans yaptı. 2000 yılından beri çeşitli sağlık kuruluşlarında üst düzey yöneticilik yaptı.

“Hüseyin İpek Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı” Adlı Biyografiyi Okuyun

Cengiz Güvercin Kimdir? Hangi Görevlerde Bulundu

2011 yılında Ak Parti Küçükçekmece İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Başkan        Yardımcısı olarak görevini sürdürdü. Aktif olarak sivil toplum kuruluşlarında görev yapmaktadır. Küçükçekmece Sanayici ve İşadamları derneği, Anadolu birlik Konfederasyonu, Tümtokkon (Tokatlılar derneği), Erdemliler platformu ve Tokgönül yardımlaşma derneğinde görevlerde bulunmuştur.

Yorum Yap