EYT sorunu ne zaman çözülecek? Binali Yıldırım cevap verdi!

EYT sorunu ne zaman çözülecek
EYT sorunu ne zaman çözülecek

EYT sorunu ne zaman çözülecek? Binali Yıldırım cevap verdi! Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Pendik’te yanına gelen Emeklilikte Yaşan Takılanlar EYT mağduru vatandaşın ‘emeklilikte yaşa takılanlar sorunu ne zaman çözülecek?’ sorusuna cevap verdi.

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

EYT DOSTLARI, KARŞINIZA ÇIKAN REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN

Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Ak Parti Pendik İlçe Başkanlığı, MHP Pendik İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Daha sonra esnafı ziyarete çıkan Yıldırım, yanına gelen Emeklilikte Yaşan Takılanlar EYT‘li bir vatandaşın sorusuna cevap verdi. EYT mağduru vatandaşın, Emeklilikte yaşa takılanlar sorunu ne zaman çözülecek? sorusu üzerine, Yıldırım “Sabır, biraz daha sabır” diye cevap verdi.

Yıldırım, kestaneciden satın aldığı kestaneleri etrafında bulunan vatandaşlara ve gazetecilere ikram etti.

EYT SORUNU NE ZAMAN ÇÖZÜLECEK?

Emeklilikte yaşa takıldığını söyleyen ve by sorun ne zaman çözülecek diye soran vatandaşa Yıldırım, “Sabır, biraz daha sabır.” diye karşılık verdi.

Esnafla sohbet eden Yıldırım, bir esnafın kendisine sunduğu Boşnak böreğinin de tadına baktı. Yıldırım, daha sonra MHP Pendik İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu.

Bakan Selçuk’tan EYT son dakika açıklaması

Yorum Yap