Garanti Bankası ve A101 anında kredi için uzlaştı!

Garanti Bankası ve A101 anında kredi için uzlaştı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BBVA grubun elinde olan Garanti Bankası ile Türkiye’nin en çok şubesi bulunan marketi A101 arasında gerçekleşen müzakereler netice verdi. İki önemli şirket flaş kampanya dönemini kamuoyuna açıkladı

Daha önce eşi benzerine az rastlanan bir anlaşma gerçekleşti ve Garanti Bankası ile A101 marketleri fırsat kampanyasını müşterilerine duyurdu. İki mühim firması arasında gerçekleşen anlaşma ile birlikte acil bir şekilde 10 bin TL’lik kredi kampanyasını uygulamaya koydu.

Garanti Bankası, politikası kapsamında verdiği kredilerin alanını büyütüyor. Banka, anlaşması bulunan e-ticaret ve iş yerleri için alışveriş kredisi dönemine start verdi. İlgili kredinin miktarı yapacağınız alışverişe göre şekillenecek. Garanti Bankası müşterilerine, anlaşmalı internet mağazalarından yapılan alışverişlerde 750 TL ile 30 bin TL bandı aralığında seyreden alışveriş kredisi kampanyasını resmi olarak tanıttı.

Garanti Bankası ve A101 anında kredi için uzlaştı!

Garanti Bankası’ndan özel alışveriş kredisi

Türkiye’de artan enflasyon rakamları yağ, un ve şeker gibi temel ihtiyaç malzemelerine yansırken yasal olarak birçok üründe taksitlendirme yapılamaması da vatandaşları zorluyor. Fakat başta maliyeti yüksek ürünlerde olmak üzere tüm ihtiyaç malzemeleri için Garanti Bankası harekete geçti ve bu kapsamda özel alışveriş kredisi kampanyasını duyurdu.

Garanti Bankası’nın özel alışveriş kredisi çerçevesinde mali yönden problem yaşayan vatandaşlar, temel ihtiyaç malzemelerini ve ürünlerini A101 şubelerinden tedarik edebilecek. A101 ile imzalanan anlaşma ile şubelerde yer alan elektronik, mobil cihazlar, giyim ve beyaz eşya gibi ürün portföylerini içeren bu malzemelerden alışveriş yapılması halinde kredi kullanımına izin verdi. Garanti Bankası ve A101 arasında yapılan bu anlaşmaya vatandaşlardan yoğun ilgi geldi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Garanti Bankası ve A101 anında kredi için uzlaştı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin