Güçlü Şeneler Kimdir? Beltur Genel Müdürü kimdir?

Güçlü Şeneler Kimdir
Güçlü Şeneler Kimdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güçlü Şeneler Kimdir? Ekrem İmamoğlu’nun İBB üst yönetimini tanıttığı toplatından sonra Beltur Genel Müdürlüğü’ne Güçlü Şeneler ismi getirildi. Peki Güçlü Şeneler kimdir? Aslen nerelidir? Ne iş yapar? 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Saraçhane’deki başkanlık binasında bugün düzenlenen programda İBB’nin yeni vizyonunu paylaşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İMAMOĞLU, yol arkadaşlarım diyerek takdim ettiği İBB Genel Sekreteri Yavuz ERKUT ile Genel Sekreter Yardımcılarını, İETT, İSKİ ve iştirak şirketlerinin Genel Müdürlerini de kamuoyuna tanıttı.

Başkan Ekrem İMAMOĞLU, turizm, gastronomi ve etkinlik yönetimi alanında faaliyet gösteren BELTUR AŞ Genel Müdürlüğü’ne Güçlü ŞENELER’i atadı.

GÜÇLÜ ŞENELER KİMDİR?

15 Kasım 1975 tarihinde İzmit’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaeli Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1994 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat’ı kazanıp İstanbul’a taşındı.
1998 yılında mezun olup, Koç Holding A.Ş. Teftiş Kurulu’nda işe başladı. 2003 yılında Opet Petrolcülük A.Ş. teftiş kurulu yöneticiliğine transfer oldu. 2005 yılında Koç Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını tamamladı.

2008 yılında Divan Turizm A.Ş.’ye atanan Şeneler, üretim, satış ve satın almadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2016 yılında Özsüt’ün Genel Müdürü oldu.
Evli ve bir erkek çocuk babasıdır. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir

“Küçükçekmece Belediyesi’nden kritik uyarı: “Cezai işlem uygulanacaktır” Adlı haberi okuyun

GÜÇLÜ ŞENELER KARİYER ÖZETİ

  • 1998 – Koç Holding Teftiş Kurulu 
  • 2003 – Opet Petrolcülük A.Ş Teftiş Kurulu Yöneticiliği
  • 2008 – Divan Turizm A.Ş Üretim, Satış ve Satın Almadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı
  • 2016 – Özsüt Genel Müdürü 

Güçlü Şeneler Kimdir

BELTUR NEDİR, NE HİZMETİ VERMEKTEDİR?

Genel Müdür olarak atandığı Beltur A.Ş., çok kapsamlı gastronomi ve turizm işletmeciliği hizmeti veren bir şirkettir. Kültür, sağlık, finans ve kongre turizminin başkenti İstanbul’da, tarihi dokusu, estetiği, zarafeti ve büyüleyen manzarasıyla köşkler, restoran ve kafe hizmetiyle birlikte iş dünyasının hizmet içi eğitim, seminer, söyleşi, basın toplantısı, bayi toplantısı, lansman, ulusal ve uluslararası işbirliği toplantı, düğün, nişan davetleri gibi etkinlikler ile kamu kurumları, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve özel şirketlerin personelinin kendi arasındaki iletişimini, takım ruhunu ve aidiyetini güçlendirici, verimli ve etkin çalışmalarını sağlayıcı organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul içi vapur hatlarında, metrobüs duraklarında, sahillerde, İstanbul’daki kamu hastaneleri ile Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi hastanelerinde kafeterya ve büfe hizmeti vermektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Güçlü Şeneler Kimdir? Beltur Genel Müdürü kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin