Halkalı’da Bir Binada Yangın Çıktı: Mahsur Kalan Kadının Korku Dolu Anları

Halkalı'da Bir Binada Yangın Çıktı
Halkalı'da Bir Binada Yangın Çıktı

Halkalı’da Bir Binada Yangın Çıktı. Halkalı’da 5 katlı binanda çıkan yangında mahalleli korku dolu anlar yaşadı. Halkalıda binanın çatı katı alev alev yandı. Vatandaşlar bir aracı elleriyle kaldırarak alevlerin aracın üzerine düşmesini engelledi.

Bizi INSTAGRAM Üzerinden Takip Edebilirsiniz ! 

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

Halkalı’da Bir Binada Yangın Çıktı: İtfaiye Ekipleri Müdahale Etti

Halkalı’da, henüz bilinmeyen bir nedenle 5 katlı binanın çatı katında yangın çıktı. Alev alev yanan çatıda dumanlar gökyüzüne yükseldi, mahalleli korku dolu anlar yaşadı. Evleri yanan vatandaşlar ise gözyaşları ile söndürme çalışmalarını izledi. Öte yandan yangın nedeniyle çatıdan parçaların düşme tehlikesine karşı vatandaşlar, sokakta bulunan bir otomobili taşıyarak, uzaklaştırıp, yolu açtı Yangın, 11.20 sularında Küçükçekmece Halkalı Filiz Sokaktaki 5 katlı binanın çatı katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, binanın çatı katındaki bir dairede yaşayan yaşlı bir katının evinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Dumanların yükseldiğini gören vatandaşlar, durumu 112 Acil servise haber verdi. Olay yerine Halkalı, Kocasinan, Sefaköy’den itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yan dairede oturan bir kadının mahsur kaldığını öğrenince hemen kurtarma çalışmalarına başladı. Kadın yara almadan kurtarıldıktan sonra tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı. Yangın kısa sürede tüm çatıyı etkisi altına alırken, alevlerden çıkan dumanlar gökyüzünü kapladı. İtfaiye ekipleri, yangının söndürme için yan binanın çatı katına çıkarak, söndürme çalışmalarını sürdürdü.

“Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Aday Adayı Eren Erdem Olacak” Adlı Haberi Okuyun

Halkalı’da Bir Binada Yangın Çıktı: Gözyaşları İçinde Seyrettiler

Yangın nedeniyle çatıdan parçaların düşme tehlikesine karşı vatandaşlar, sokakta bulunan bir otomobili taşıyarak, uzaklaştırıp, yolu açtı. İtfaiye ekipleri, yaklaşık 45 dakika sonra yangını kontrol altına alarak, tamamen söndürdü. Binada soğutma çalışmaları sürüyor. Yangın söndürüldükten sonra binada ikamet eden vatandaşlar, yanan evlerine yaşlı gözlerle izledi. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor. Öte yandan binayı alevler sararken, bazı vatandaşlar ise yangını cep telefonlarıyla, sosyal medyada canlı yayın yapması dikkat çekti.

“Küçükçekmece’de Eşini Yaralayan Şahış İntihar Girişiminde Bulundu” Adlı Haberi Okuyun

Yorum Yap