Herkesin Gözü Kulağı Bu Projedeydi: TOKİ, Ayda 2.100 TL Taksitle 180 Ay Vadeli Konut Satışı Yapıyor! Başvuru İçin Geç Kalmadınız!

TOKİ, Ayda 2.100 TL Taksitle 180 Ay Vadeli Konut Satışı Yapıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de konut fiyatlarında yaşanan artış nedeniyle dar gelirli aileler konut sahibi olmakta zorlanmaya başladı. Dar gelirli aileler için konut sahibi olmak neredeyse hayal olurken piyasada dengeler bozuldu. TOKİ başlattığı kampanyalarla dar gelirli ailelere yönelik konut projeleri üretirken vatandaşlara ödeme kolaylığı sağlayacak. TOKİ yaptığı açıklama ile 2+1 ve 3+1 evleri 2.100 TL taksitle satışa sundu. TOKİ konut fiyatları ve başvuru şartları ile ilgili detaylı bilgilere sizin için hazırladığımız içerikten ulaşabilirsiniz.

Ekonomik gelişmeler nedeniyle dünyada ve Türkiye’de hayat pahalılığı yaşanırken konut piyasası da ekonomik sıkıntılardan nasibini aldı. Türkiye’de enflasyon yüzde 80’e dayanırken vatandaşın ev hayali neredeyse hayal oldu. Kira ve satılık ev fiyatlarında aşırı artış vatandaşı uygun seçeneklere yönlendirdi. TOKİ tarafından Türkiye genelinde dar gelirli ailelere yönelik çeşitli konut projeleri yapılıyor. Ödeme kolaylığı sağlanan projelerde 2+1 ve 3+1 konutlar yer alıyor. 180 ay vade imkanı sağlanırken konutların aylık taksit tutarı 2.100 TL’den başlıyor.

TOKİ, Ayda 2.100 TL Taksitle 180 Ay Vadeli Konut Satışı Yapıyor

180 AY VADE İMKANI

Uygun koşullarda ev sahibi olmak isteyen vatandaşların TOKİ projeleri ilgi odağı oldu. Türkiye’nin farklı illerinde yer alan konutlar ile ilgili detayı TOKİ duyurdu. Dar gelirli vatandaşlar için uygun koşullar sağlanırken projede 180 ay vade imkanı veriliyor. Belirli miktarda peşinat ödenmesi halinde konut sahibi olmak isteyenlere 180 ay vade kolaylığı sağlanıyor. Konut kredisi ile ev satın alındığı taktirde 120 ay kadar vade kullanılıyor. Dar gelirli ailelerin baz alınarak uygulamaya konulduğu projelerde düşük taksit oranı ve uzun vade imkanları ile ev sahibi olmanın yolu açılıyor.

YÜZDE 25 İNDİRİM İMKANI

Düşük ücretli konutlar ile vatandaşa ev olmanın yolu açılırken TOKİ’nin sağladığı ödeme kolaylığı sadece bununla kalmıyor. Evi teslim almadan vatandaşlar taksit ödemelerine başlamıyor. Böylelikle kirada oturan vatandaşlar hem ev taksiti hem de kira ödemek zorunda kalmıyorlar. Faizsiz ev sahibi olma imkanı sağlanırken ancak taksitler 6 ayda bir memur maaş zamlarına göre güncelleniyor. TOKİ tarafından başlatılan yılda bir defaya mahsus ekstra indirim kampanyası borcun yüzde 25’lik kısmını kapsıyor.

TOKİ, Ayda 2.100 TL Taksitle 180 Ay Vadeli Konut Satışı Yapıyor

TOKİ KONUT FİYATLARI

TOKİ Kahramanmaraş Göksün ilçesindeki 2+1 konutların fiyatları 557 Bin TL’den, 3+1 konutların fiyatları 654 Bin TL’den başlıyor. Yüzde 15 peşinat ödeyen vatandaşlara 180 ay vade imkanı veriliyor. Buna göre 2+1 evler 2.600 TL’den, 3+1 evler 3.000 TL’den başlayan taksitlerle satılıyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 1000’den Fazla Personel ve İşçi Alımı Yapacak: Hemen Başvuru Yapın!

TOKİ Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesindeki 2+1 evler 454 Bin TL’den, 3+1 evler 567 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Yüzde 154 peşinat ödeyenlere 180 ay vade imkanı sağlanıyor. Böylece 2+1 evler 2.100 TL’den, 3+1 evler ise 2.600 TL’den başlayan taksitlerle satın alınabiliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Herkesin Gözü Kulağı Bu Projedeydi: TOKİ, Ayda 2.100 TL Taksitle 180 Ay Vadeli Konut Satışı Yapıyor! Başvuru İçin Geç Kalmadınız!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin