Küçükçekmece Belediyesi farklı görevlere 22 personel alacak

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küçükçekmece Belediyesi farklı pozisyonlarda çalışmak üzere 22 kamu işçisi alacağını duyurdu. Detaylar haberimizin devamında.

Küçükçekmece Belediyesi yaptığı duyuruyla 1 Otopark Görevlisi / Vale, 1 Büro işçisi, 10 Halkla ilişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı, 8 Beden İşçisi (Temizlik) ve 2 Görüntü ve Ses Sistemleri Teknisyeni olmak üzere toplam 22 kamu personeli alacak.

Başvuru Tarihi ve Adresi

Alıma başvurmak isteyen adaylar başvurularını 13-15 Ekim 2021 tarihleri arasında basvuru@kitas.ist internet adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Öncelik Verilecek Adaylar

Değişik iş kollarından personel alım ilanına çıkan Küçükçekmece Belediyesi alınacak 8 Beden İşçisi (Temizlik) iş kolu için Engelli adaylara öncelik verileceğini açıkladı.

Müracaat Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum olmamak.

Türk Ceza Kanununun 53.maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan olayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevini kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahrum olmamak.

Askerlik ile ilişkisi bulunmamak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık, malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak.

Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.

Küçükçekmece ilçe sınırları içinde ikamet eden.

En az ortaöğretim mezunu olmak.

İstenen Belgeler

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma
  • İkametgâh Belgesi
  • Askerlik durum belgesi
  • İŞKUR iş Arayan Belgesi

Başvuralar sadece mail adresi üzerinden yapılmalıdır. İŞKUR iş Arayan Belgesi olmayanlar ve telefon veya bizzat yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Mail adresine detaylı özgeçmiş, diploma, engelli ise engel durumunu gösterir belge, sürücü belgesi başvuru mailinde ek olarak gönderilmelidir. Belgeleri eksik olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Uygun adaylar ile iletişime geçilecektir. Görüşmeye davet edilen adayların görüşmeye gelirken başvuru için gerekli evrakları fiziki olarak getirmeleri gerekmektedir.

Mülakata Ne Zaman Olacak?

Başvuruları kabul edilen adaylara mülakat tarihi ve yeri daha sonra telefon ile bilgi verilecektir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Küçükçekmece Belediyesi farklı görevlere 22 personel alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin