Küçükçekmece Belediyesi’nden vatandaşlara çağrı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küçükçekmece Belediyesi, 2020-2024 Stratejik Plan hazırlık çalışmaları kapsamında internet sitesi üzerinden beklentileri tespit etmek, iyileştirilmesi gereken noktaları belirlemek amacı ile vatandaşların görüşlerine başvuran bir anket başlattı. 

Küçükçekmece Belediyesi’nin resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, “Küçükçekmece Belediyesi 2020-2024 Stratejik Plan hazırlık çalışmaları kapsamında, vatandaşımızın kurumumuz ile ilgili beklentilerini tespit etmek, iyileştirilmesi gereken noktalarını belirlemek amacı ile sizlerin görüşlerinize başvuruyoruz. Bu amaçla hazırlanmış olan anketimize katılımınız Stratejik Planlama çalışmamızın daha etkin ve sağlıklı bir şekilde hazırlanmasında önemli katkılar sağlayacaktır” denildi. 

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

BEKLENTİLER SORULDU

Beklentilerini tespit etmek, iyileştirilmesi gereken noktalarını belirlemek amacı ile oluşturulan ankette 15 soruya yer verilirken vatandaşların hizmetlerle ilgili önerileri ve beklentilerinin yazılması talep edildi. 

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN PAYLAŞILDI

Vatandaşların beklentilerini belirlemek amacıyla oluşturulan anket Küçükçekmece Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. 

Ankete katılmak için tıklayın

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Küçükçekmece Belediyesi’nden vatandaşlara çağrı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin