Küçükçekmece Haber, Küçükçekmece Son Dakika ve Küçükçekmece Haber Sitesi

Küçükçekmece Haber
Küçükçekmece Haber
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küçükçekmece Haber, Küçükçekmece son dakika ve küçükçekmece haber sitesi gibi aramalar yapıyorsanız sitemizde bulabilirsiniz.

Küçükçekmece Haber

Küçükçekmece, nüfus bakımından İstanbul’un en kalabalık 2. ilçesi. Yaklaşık 800 bine yaklaşan nüfusu, tarihi hamamı, kültürel ve tarihi eserleri ile İstanbul’un en önemli ilçelerinden birisi. Yoğun nüfus ise yaşadığı yerden haberdar olmak istiyor. Kucukcekmeceden.com ‘da bu sebeple kurulmuş bir sitedir. Küçükçekmece haber, küçükçekmece son dakika haberleri, küçükçekmece haber portalı ve küçükçekmece haber video gibi özellikleri bu sitede bulabilirsiniz.

Kucukcekmeceden.com Hakkında

Paleolitik Çağ’dan günümüze ulaşan Yarımburgaz Mağarası’nın yanı sıra; Taş Köprüsü, Fatih
Camisi ve meşhur hamamı ile İstanbul’un en önemli semtlerinden biri olan Küçükçekmece’nin potansiyelini biliyor ve buna uygun şekilde hareket ediyoruz. Misyonumuz; geçmişle geleceği birleştiren anıları, en güncel haberleri ve en yeni içerikleri Küçükçekmeceli dostlarımızla buluşturmaktır. İşte bu misyonla kurulan Kucukcekmeceden.com, Küçükçekmece haber, inografikler, analizler, son dakika haberler, foto galeriler ve videolar ile hizmet etmeye devam ediyor.

“Turgay Özcan: “Rant kapısı gidince hırslarını masa ve sandalyelerden çıkardılar” Adlı haberi okuyun

Haber yazısı nedir?

Haber yazısı, dünya üzerinde meydana gelen tüm haberleri halka duyurulan, televizyon, radyo ve gazeteler aracılığı ile belirli zamanlarda çıkarılan yazıya denmektedir. Haber yazıları ayrıca iletişimin desteği olarak bilinmektedir. Haber yazıları ayrıca belirli yer ve zamanda meydana gelmiş olayları insanlara akıcı ve güzel bir dil ile anlatmaktır. Bunun yanı sıra haber yazılarında inandırıcı ve dikkat çekici olması açısından çeşitli kanıt, belge, tarafsızlık, üslup, dil, farklı anlaşılmayacak şekilde düzgün anlatılması gerekmektedir. Aksi halde haber yazısı olsa da inandırıcı ve tarafsız olmadığından ötürü asparagas haber olarak görülür ve okunma oranı hızla düşer.

Bunun yanı sıra haber yazılarının kendi arasında çeşitliliği bulunmaktadır. Buna örnek olarak asparagas ve sansasyonel haberler vardır. Doğru olmayan yalan yanlış bilgiler ile yapılan habere asparagas haber denilmektedir. Toplum arasında haber duyulduğu sırada heyecan yaratıyor ve hissettiriyor ise buna da sansasyonel haber denmektedir. Bununla birlikte haberleri toplayan ve yazan kişilere de muhabir denilmektedir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Küçükçekmece Haber, Küçükçekmece Son Dakika ve Küçükçekmece Haber Sitesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin