Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürü Murat Bayhan oldu

Murat Bayhan
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Valiliği’nin 1 Eylül 2021 tarihinde yaptığı atama açıklamalarının ardından İstanbul Emniyeti içerisinde önemli değişiklikler meydana geldi. Gerçekleşen yeni atamalarla birlikte 13 il emniyet müdür yardımcısı, 19 şube müdürü ve 12 emniyet müdürünün yerleri değişti. Bu değişimlerin içerisinde Küçükçekmece’de yer aldı. Küçükçekmece ilçe emniyet müdürü Murat Bayhan oldu

İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, ekibini tamamen belirledi. Bu çerçevede 13 il emniyet müdür yardımcısı, 19 şube müdürü ve 12 emniyet müdürünün yerleri değişti. Geçtiğimiz sene Küçükçekmece’de göreve başlayan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Cevdet Hürol Öztürk, İl Emniyet Müdür Yardımcılığı’na atandı. Öztürk’ün görevine ise 3. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Bayhan Getirildi. Daha öncede Güven Timleri Şube Müdürlüğü yapan Bayhan, yeni görevine gelir gelmez birçok problemle de ilgilenmeye başladı.

Murat Bayhan, 2019 senesinde Güven Timleri Şube Müdürlüğü görevine atandı. O tarihten itibaren bu görevde bulunan Bayhan, hali hazırda 3. Sınıf Emniyet Müdürü konumunda. Kendisine Küçükçekmece’nin en büyük ve en etkili haber sitesi Kucukcekmeceden.com ailesi olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürü Murat Bayhan oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin