Küçükçekmece’de Dolu Yağışı: Paspaslı Ve Battaniyeli Önlem

Küçükçekmece'de Dolu Yağışı
Küçükçekmece'de Dolu Yağışı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün kuvvetli yağış açıklamasının ardından ceviz büyüklüğünde dolu uyarısı Küçükçekmece halkını alarma geçirdi. Vatandaşlar arabalarını muhafaza etmek için değişik yollara başvurdu. Küçükçekmece’de Dolu yağışı sebebiyle yüzlerce kişi aracını kapalı otoparka park etti. İlçe genelinde neredeyse kapalı otoparklarda doluluk oranı %100’ü geçti.

Kucukcekmeceden.com – Göktuğ Efil

Küçükçekmece’de Dolu Yağışı: Sokaklarda Araçlar Paspas Ve Battaniye İle Örtüldü

Küçükçekmece'de Dolu Yağışı

Küçükçekmece’de cadde üzerine park ettikleri araçlarının zarar görmemesi isteyen vatandaşlar, araçlarının üstünü halı, battaniye ve paspas ile kapladı. Kimi araç sahipleri örtüleri bantla tuttururken kimisi ise bu işlemde ip ve taş kullandı.

Küçükçekmece’de Dolu Yağışı: Kapalı Otoparklar Doldu

Küçükçekmece'de Dolu Yağışı

İstanbul’un genelinde kapalı otoparklar yoğunluk yaşarken, bu durum Küçükçekmece için de geçerli oldu. Vatandaşlar ikamet ettikleri apartmanlarının kapalı otoparklarını doldurdu. Binasında otopark olmayanlar ise en yakın kapalı otoparklara akın etti.

Küçükçekmece’de Dolu Yağışı: Geçen Yıl Ne Olmuştu?

Küçükçekmece'de Dolu Yağışı

İstanbul’da geçen yıl da bu yıla benzer bir gün yaşanmıştı. 27 Temmuz’da meydana gelen ve yaklaşık 30 dakika süren şiddetli dolu yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilemişti. Hava, kara ve deniz trafiği durma noktasına gelirken, araçlarda ise ciddi hasarlar oluşmuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Küçükçekmece’de Dolu Yağışı: Paspaslı Ve Battaniyeli Önlem

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin