Küçükçekmece’de Manuş Baba ve Seiba Günü!

Küçükçekmece'de Manuş Baba ve Seiba Günü!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küçükçekmece Belediyesi’nin 24-29 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği “Masal İstanbul” etkinliği kapsamında ilk konseri başarılı sanatçı Manuş Baba verecek. Manuş Baba’ya Clown ve Sirk Sanatlar Grubu eşlik edecek. Aynı zamanda Seiba’dan Nazlı Çevik Azazi ve Asiye Cengiz anlatılar sunacak.

Küçükçekmece'de Manuş Baba ve Seiba Günü!

Sahne Manuş Baba’nın

“Bu havada gidilmez, eteği belinde, iki gözümün çiçeği ve dönersen ıslık çal” gibi şarkıları seslendiren Manuş Baba, Küçükçekmece’ye misafir oluyor. Küçükçekmece Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği “Masal İstanbul” etkinliği kapsamında Manuş Baba, 24 Mayıs 2022 (bugün) saat 19.00’da Küçükçekmece Göl Kenarı AMFİ’de olacak.

Ayrıca 2020 yılından bugüne dek düzenlenen ve büyük ilgiyle takip edilen Masal İstanbul etkinliği çerçevesinde SEİBA Anlatı Merkezi’nden Asiye Cengiz ve Nazlı Çevik Azazi “Ağaç Gölgesinde Masallar” başlığı altında masal anlatımı gerçekleştirilecek. Anlatıcılardan Cengiz etkinlikle ilgili, “İki çamı görmedim birbirine düşman… Görmedim bir söğüt gölgesini satan… Bağışlar dalını bir karaağaç kara kargaya… Nerede yaprak varsa, çiçek açar coşkum… (Sohrap Sepehri) Masal İstanbul ‘Ağaç Gölgesinde Masallar’ teması ile bu yıl 24-29 Mayıs 2022 arasında Küçükçekmece’de! 20’den fazla yerli ve yabancı anlatıcı ile tamamı ücretsiz ve açık havada! Haydi gelin bu efsunlu dünyaya…” ifadelerini kullandı.

Küçükçekmece'de Manuş Baba ve Seiba Günü!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Küçükçekmece’de Manuş Baba ve Seiba Günü!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin