Küçükçekmece’de PTT Soyguncuları Yakalandı

Küçükçekmece'de PTT Soyguncuları
Küçükçekmece'de PTT Soyguncuları

Küçükçekmece’de PTT Soyguncuları Yakalandı. Küçükçekmece’de bir PTT şubesini silahla soyan 2 kardeş yakalandı. Soygun anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken kardeşleri, giydiği tişörtü tekrar giymesi ele verdi.

Soygun Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan bir PTT şubesinde, 17 Mayıs günü gerçekleşti. Maskeli ve silahlı 2 kişi, içeride müşteri olduğu sırada veznedeki görevlileri silah zoruyla etkisiz hale getirdi. 15 bin lirayı alarak kayıplara karışan kardeşleri yakalamak için Küçükçekmece Asayiş Büro Amirliği çalışma başlattı. H. B. (17) ve Ahmet B. (25) kardeşler ile onlara yardım ettiği belirtilen bir kişi yakalandı.

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

Küçükçekmece’de PTT Soyguncuları Yakalandı: Şifreyi Tişört Çözdü

Çalışmalar kapsamında yüzlerce güvenlik kamerasını günlerce incelendi. Sokak sokak takip edilen güvenlik kamerası görüntüleri sonuç verdi. H. B., soygun günü giydiği baş harflerini
taşıyan tişörtü tekrar giymesi üzerine polis tarafından gözaltına alındı.

“Küçükçekmecelilerden Temel Karadeniz’e Tepki: Bilboardları Rahat Bırakın” Adlı Haberi Okuyun

Küçükçekmece’de PTT Soyguncuları Yakalandı: Soygun Güvenlik Kamerasında

Soygun anı PTT içerisindeki güvenlik kamerasına da yansıdı. Görüntülerde, içeride müşterilerin de bulunduğu bir anda maskeli ve silahlı 2 kişinin şubeye girdiği ve silahlarını vezne görevlilerine yönelterek, görevlileri etkisiz hale getirdikleri görülüyor. Silah zoruyla para alan soyguncular daha sonra şubeden ayrılıyor. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

“Küçükçekmece’de Polis Aracı Devrildi: 2 Yaralı” Adlı Haberi Okuyun

Yorum Yap