Küçükçekmece’de tanzim satış noktalarına yoğun ilgi

Küçükçekmece'de tanzim satış
Küçükçekmece'de tanzim satış

Küçükçekmece’de tanzim satış noktalarına yoğun ilgi var. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından sebze-meyve fiyatlarını düşürmek amacıyla kurulan tanzim satış noktaları yoğun ilgi görüyor.

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

Küçükçekmece Halkalı meydanında mobil araçlarda kurulan tanzim satış noktasına, vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.Domates, patates, patlıcan, soğan, biber ve salatalık gibi sebzeleri ucuza alabilmek için sabah erken saatlerde satış noktalarına gelerek sıraya giren vatandaşlar, söz konusu uygulamayı hayata geçiren yetkililere teşekkür etti.

Küçükçekmece’de tanzim satış noktalarına yoğun ilgi: Kredi kartı var 

Küçükçekmece'de tanzim satış
Küçükçekmece’de tanzim satış

Küçükçekmece’deki tanzim satış noktasında görevli Yunus Elibol, bu noktada kredi kartı ile satışın da yapılabildiğini belirtti. Elibol, ucuz satış nedeniyle vatandaşın satış noktasına büyük ilgi gösterdiğini ifade etti.

Beylikdüzü’nde ise sağanak yağmura rağmen vatandaşlar, tanzim satış noktasına gelerek alışveriş yapıyor. Satış noktalarında kurulan mobil araçlarda ise halka çay ikram ediliyor.

“Küçükçekmece’deki Tanzim Satış Noktası Nerede Kurulacak?” Adlı Haberi Okuyun

Kurulan tanzim satış noktalarında domates kilosu 3 TL, patates 2 TL, patlıcan 4,5 TL, soğan 2 TL, biber 6 TL ve salatalık 4 TL’den satılıyor.

Yorum Yap