Küçükçekmece’de uygun fiyata daire! Fiyatı şaşırttı… Herkes başvuruyor

Giderek artan ev fiyatlarına rağmen Küçükçekmece'deki bu daire sadece 975.000 liradan satışa sunuldu. Satın almak için hala zamanınız var

Küçükçekmece'de uygun fiyata daire! Fiyatı şaşırttı...
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi, 1. Karadut sokakta satışa çıkan daire, şimdiden birçok vatandaşın ilgisini çekmeyi başardı. Sahibinin borcu nedeniyle icraya düşen daire Küçükçekmece İcra Dairesi üzerinden satışa sunulacak. Muadillerine göre oldukça uygun dairenin fiyatı ise 975 bin TL olarak açıklandı. Halkalı Merkez Mahallesi’nde çoğu yere ulaşım bakımından kolay bir noktada bulunan dairenin ilk satışı ise Temmuz ayının 1. gününde yapılacak. KDV oranını yüzde 1 olarak uygulanacağı dairenin yeni sahibi olmak isteyenler evin satışa sunulacağı güne dek başvurusunu yapabilir.

İlan.gov.tr sitesinde paylaşılan uygun fiyatlı dairenin özellikleri birer birer açıklanırken bina yaşı ve konumu hakkında, “Dosya konusu taşınmazın ilgili tapu müdürlüğünde temin edilen mimari projesine ve yerinde yapılan incelemeye göre; ana taşınmaz arsa üzerine inşa edilen binanın taşıyıcı sistemi betonarme karkas, yapı nizamı ayrık nizam olup, bodrum kat+ zemin kat+ 4 normal kattan oluşmaktadır. Bina toplam 6 kattan ibarettir. Mimari projeye göre B blokta 22 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Binanın dış cephesi sıvalı ve boyalıdır. Binanın giriş kapısı bodrum kat seviyesinde olup çelik kapıdır. Bina giriş sahanlığı, kat sahanlığı ve merdiven basamakları mermer kaplı olup sahanlıkların duvarları ve tavanı sıvalı ve boyalıdır. Binada asansör yoktur. Kıymet takdiri yapılan B Blok, 1.katta konumlu, 10 no.lu bağımsız bölüm mesken onanlı mimari projede; net 70 m2 alanda salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc, antre, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Meskenin pencereleri pvc doğrama imalat ve ısıcamlı, meskenin dış kapısı çelik kapıdır. Isıtma sistemi kombi doğalgazdır. Elektrik ve sıhhi tesisatı bulunmaktadır. Binanın yaşı 27 yıl civarındadır. Binanın yapı sınıfı 2. sınıf inşaattır.” bilgileri de ekstra paylaşıldı.

Küçükçekmece'de uygun fiyata daire! Fiyatı şaşırttı...

Açık adresini yukarıda belirttiğimiz dairenin resmi ilanı ise Habertürk Gazetesi’nde de paylaşıldı. Yine ilan.gov.tr’nin resmi internet sitesine giderek bu ilanın detaylaı konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
3
_a_rm_
Şaşırmış
3
vir_sl_
Virüslü
Küçükçekmece’de uygun fiyata daire! Fiyatı şaşırttı… Herkes başvuruyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin