Küçükçekmece’deki Çocuk Parklarında Büyük Tehlike

Küçükçekmece'deki Çocuk Parklarında Büyük Tehlike
Küçükçekmece'deki Çocuk Parklarında Büyük Tehlike

Küçükçekmece’deki Çocuk Parklarında Büyük Tehlike. Küçükçekmece’de Çocuk parkları güvenli mi? Küçükçekmece’deki parklar hangileri?

Küçükçekmece İnönü Mahallesi’nde bulunan Şelale parkında rahatsızlık derecesinde hareketlerde bulunan gençler, vatandaşları çileden çıkardı. Önceki gün Facebook sayfamıza gelen ihbara göre, olay çıkaran gençlerin, futbol oynamaya çalışan çocukları suistimal ettiği iddia edildi.

kucukcekmeceden.comGöktuğ EFİL

Küçükçekmece’deki Çocuk Parklarında Büyük Tehlike: “Uyuşturucu mu Kullansınlar?”

Küçükçekmece'deki Çocuk Parklarında Büyük Tehlike

Küçükçekmece İnönü Mahallesi’nde bulunan Şelale parkında rahatsızlık derecesinde hareketlerde bulunan gençler, vatandaşları çileden çıkardı. Bazı vatandaşlar isyan etti. Sayfamıza ulaşan bir takipçimizin söyledikleri olayın boyutunu belli eder derecedeydi. Mesaj atan takipçimiz, “Şelale parkının içine it kopuk doldu. Çocuklarımız, hem bu durumdan hem sahanın yetersizliğinden dolayı futbol oynayamıyorlar. Biz kulüp kurmaya çalışıyoruz fakat bu durumlar mani oluyor. Ne yapsınlar, uyuşturucu mu kullansın bu çocuklar” şeklinde isyan etti.

Küçükçekmece’deki Çocuk Parklarında Büyük Tehlike: “Belediye Sesimizi Duymuyor”

Yaşanan olayları yetkili kişilere bildirdiklerini ifade eden vatandaşlar yeteri kadar ilgilenilmediğini söyledi. İsteklerinin bazılarının ise hiç iletilmediğini belirten vatandaşlar, kulüplerinin geliştirilmemesinden dolayı da şikayette bulundu.

“Küçükçekmece’de Gece Yarısı Cinayeti: 2 Ölü!” Adlı Haberi Okuyun

Yorum Yap