Küçükçekmece’nin yeni kaymakamı Mustafa Anteplioğlu oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan atama kararlarından sonra Küçükçekmece'nin yeni Kaymakamı belli oldu. Gaziantep İslahiye Kaymakamlığı'nda görev yapan Anteplioğlu, Küçükçekmece'nin yeni kaymakamı oldu.

Küçükçekmece'nin yeni kaymakamı Mustafa Anteplioğlu oldu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atama kararlarının ardından Küçükçekmece’nin yeni kaymakamı Mustafa Anteplioğlu oldu. Geçtiğimiz aylarda atan Mehmet Tunç’un Küçükçekmece’deki görevi ise kısa sürdü.

MUSTAFA ANTEPLİOĞLU KÜÇÜKÇEKMECE’NİN YENİ KAYMAKAMI OLDU

Resmi Gazete’de yayımlanan 24 Ağustos 2023 atama kararlarının ardından Mustafa Anteplioğlu, Küçükçekmece’nin yeni Kaymakamı oldu. Daha önce Gaziantep İslahiye’de görev yapan Mustafa Anteplioğlu, özellikle 6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından bölgenin kalkınmasında önemli rol üstlendi.

Küçükçekmece'nin yeni kaymakamı Mustafa Anteplioğlu oldu

MUSTAFA ANTEPLİOĞLU KİMDİR?

1976 yılında Kilis’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kilis’te tamamladı. 1999 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 2000 yılında Gaziantep Kaymakam Adayı olarak İçişleri Bakanlığında göreve başladı. Sırasıyla Samsun-Kavak Kaymakam Vekilliği, Konya –Doğanhisar Kaymakam Vekilliği, Kastamonu-Hanönü Kaymakamlığı, Malatya-Kuluncak Kaymakamlığı, Edirne-Enez Kaymakamlığı, Kahramanmaraş Vali Yardımcılığı, aynı zamanda Kahramanmaraş İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Kahramanmaraş-Onikişubat Kaymakamlığı, Gümüşhane Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Ayrıca görev süresi içerisinde Belediyelerin ve İl Özel İdaresinin mallarını ve personelini devir ve paylaştırmak üzere kurulan Devir, Tasfiye ve Paylaştırma Komisyonu Başkanlığı, Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı, Organize Sanayi Bölgeleri Müteşebbis Heyeti Üyeliği, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı gibi birçok kurul ve komisyona başkanlık etmiştir.

06.09.2021 tarihinde İslahiye Kaymakamlığı görevine başlamıştır.

Mustafa ANTEPLİOĞLU evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak: gaziantep.gov.tr Derleme: kucukcekmeceden.com

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
2
vir_sl_
Virüslü
Küçükçekmece’nin yeni kaymakamı Mustafa Anteplioğlu oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin