Oy ve Ötesi Sandık Sorgulama 2023 | Oy kullandığım sandıktan kim önde çıktı?

https://www.kucukcekmeceden.com/oy-ve-otesi-sandik-sorgulama-2023-oy-kullandigim-sandiktan-kim-onde-cikti/ ‎
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oy ve Ötesi sandık sorgulama 2023 seçimin ardından ikinci gününde gündemde. Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalması kesinleşirken sıcak saatler yaşanmaya devam ediyor. Özellikle bazı sandıklarda yaşanan aksaklıklar nedeniyle Oy ve Ötesi sandık sorgulama tutanak sistemini aktif etti. Peki oy kullandığım sandıktan kim önde çıktı? YSK verileriyle oy kullandığım sandıktan hangi lider önde çıktı?

Oy ve Ötesi sandık sorgulama 2023 yapılan itirazların kabul edilmesiyle yeniden gündeme geldi! Oy kullandığım sandıktan kim önde çıktı, veri girişleri doğru mu sorularını sizler için aydınlatıyoruz. Haberimiz okuduktan sonra oy kullandığınız sandıktan hangi partiye ne kadar oy çıktığını görebilirsiniz. İşte 2023 Oy ve Ötesi sandık sorgulama..

OY VE ÖTESİ SANDIK SORGULAMA

Oy ve Ötesi isimli girişimin sandık sonuçlarıyla ilgili kurduğu sitede birçok özellik mevcut. Bu özelliklerin başında da oy kullanılan sandığın sorgulanabilmesi geliyor. Çünkü bazı ıslak imza verileriyle YSK’nın açıkladığı verilerin örtüşmemişti.

ISLAK İMZALI TUTANAKLAR İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.kucukcekmeceden.com/oy-ve-otesi-sandik-sorgulama-2023-oy-kullandigim-sandiktan-kim-onde-cikti/ ‎

OY KULLANDIĞIM SANDIKTAN KİM ÖNDE ÇIKTI?

Yapılan itirazlar sonucu HÜDA PAR 2 milletvekili kaybetti! İyi Parti ve Yeşil Sol Parti sayılarını 1’er milletvekili artırdı. https://sts.chp.org.tr/ sitesinde hazırlanan sandık takip sistemi ile siz de oy kullandığınız noktadaki verileri görebilirsiniz…

CHP SANDIK TAKİP SİSTEMİ İÇİN TIKLAYINIZ

CHP’DEN AÇIKLAMA GELDİ

https://sts.chp.org.tr/ sitesi ile ilgili açıklamalarda bulunan CHP şu ifadeleri kullandı:

Bu site oy verdiğiniz sandığın YSK tarafından açıklanan sonuçlarını incelemeniz ve bir sorun varsa itiraz etmeniz için hazırlanmıştır. Bu sitedeki veriler CHP örgütünün girdiği veriler değil, YSK’nın verileridir. Bu sebepten bu siteye erişim YSK’nın sonuçları tamamlandıktan sonra yayına açılmıştır.

2
mutlu
Mutlu
3
_zg_n
Üzgün
22
sinirli
Sinirli
8
_a_rm_
Şaşırmış
2
vir_sl_
Virüslü
Oy ve Ötesi Sandık Sorgulama 2023 | Oy kullandığım sandıktan kim önde çıktı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin