TOKİ İstanbul Başvurusu Kabul Edilenler ve Reddedilenler Açıklandı! (LİSTE RESMEN YAYINLANDI)

TOKİ İstanbul Başvurusu Kabul Edilenler ve Reddedilenler Açıklandı! (LİSTE RESMEN YAYINLANDI)
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapılacak 250 bin Sosyal Konut Projesi kapsamında 2+1 3+1 TOKİ başvurusu kabul edilenler ve reddedilenler belli oldu. Böylelikle Arnavutköy, Başakşehir, Esenler, Çatalca, Tuzla ve Silivri TOKİ sonuçları başvurusu kabul edilenler ve reddedilenler toki.gov.tr duyurular sayfası üzerinden kamuoyu ile paylaşıldı. Malik adayları İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman, kura çekilişleri hangi tarihte sorusunu araştırırken TOKİ başvurusu kabul edilenler ve reddedilenler liste liste yayımlandı. Böylelikle İstanbul TOKİ başvurusu kabul edilenler şehit ve gazi, engelli, emekli ve genç kategorisi için resmen açıklanmış oldu.

Kahramanmaraş depremlerinden sonra ertelenen İstanbul TOKİ kura çekimi için hala yeni bir tarih söylenmezken TOKİ başvurusu kabul edilenler ve reddedilenler listesi açıklandı. Böylelikle Arnavutköy, Başakşehir, Esenler, Çatalca, Tuzla ve Silivri için şehit ve gazi, engelli, emekli ve genç kategorisinde kuraya hak kazananlar resmen belli oldu. 2+1 3+1 İstanbul TOKİ kura çekimi için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın yeni tarihi duyurması bekleniyor.

TOKİ BAŞVURUSU KABUL EDİLENLER AÇIKLANDI

İstanbul’da Arnavutköy, Başakşehir, Esenler, Çatalca, Tuzla ve Silivri için kura çekimleri, 6 Şubat 2023 tarihinde Pazarcık ve Elbistan’da meydana gelen depremlerden sonra ertelenmişti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın yeni kura takvimini açıklaması beklenirken TOKİ başvurusu kabul edilenler listesi belli oldu. Yeni açıklanan liste ile beraber şehit ve gazi, engelli, emekli ve genç kategorisinde kuraya hak kazananlar ortaya çıktı. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak isminizi görebilirsiniz.

TOKİ BAŞVURUSU REDDİLENLER BELLİ OLDU

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı toki.gov.tr duyurular sayfası üzerinde aynı zamanda TOKİ başvurusu reddedilenler listesini de paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Sosyal Konut Projesi’ni paylaşırken şartları da açıklamış, evi olanların TOKİ’ye başvurması halinde gözünün yaşına bakılmayacağını söylemişti. Bu kapsamda 250 bin Sosyal Konut Projesi başvurusu için şartları sağlayamayanların başvuruları da reddedildi.

TOKİ İSTANBUL KONUT BAŞVURUSU KABUL EDİLMEYENLERİN LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TOKİ İstanbul Başvurusu Kabul Edilenler ve Reddedilenler Açıklandı! (LİSTE RESMEN YAYINLANDI)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin