Vakıfbank’tan Sonra Şekerbank’ta Devreye Girdi! 170 Metre Konut 138 Bin TL’den Satışa Çıktı!

Vakıfbank'tan Sonra Şekerbank'ta Devreye Girdi! 170 Metre Konut 138 Bin TL'den Satışa Çıktı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bankalar tarafından muadillerine göre ucuza satışa çıkarılan konut furyasına Şekerbank da katıldı. Şekerbank satılık konut ilanına göre 170 metrelik konut 13 bin TL peşinat ve aylık 2.037 TL’lik taksitle satışa çıktı!

Ucuz konut arayışında olan vatandaşlar için artık ilk tercihlerin başında bankalar geliyor. Neredeyse tüm bankalar ellerinde bulundurduğu mülkleri piyasa koşullarının oldukça altında bir fiyata satışa çıkarıyor. Geçtiğimiz ay en çok ilan açan bankaların başında Vakıfbank gelirken bu hafta içerisinde Şekerbank da devreye girdi. Türkiye’nin farklı konumlarında ilan açan Şekerbank, 170 metrekarelik 3+1 evi 138 bin TL üzerinden satışa çıkardı.

Vakıfbank'tan Sonra Şekerbank'ta Devreye Girdi! 170 Metre Konut 138 Bin TL'den Satışa Çıktı!

Türkiye’nin en köklü bankaları arasında bulunan Şekerbank, kolları sıvayarak konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara yeni fırsatları sunmaya başladı. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin bankaya teklifte bulunmaları şart. İlgili teklifler sonucunda ise uygun maliyete konut maliki olma fırsatından yararlanılarak kiradan çok elverişli şartlarla çıkılabilir. Aynı zamanda ilgili evlerin yatırım hedefiyle de satın alınabildiğini hatırlatmamız elzem.

138 BİN TL’YE 170 METREKARE EV!

Şekerbank’ın duyurduğu ev satış ilanları arasında bir tanesi bilhassa ön plana çıkıyor. Banka Adıyaman Merkez’de yer alan ve 170 metrekare büyüklüğünde olan 3+1 konut için 138 Bin TL maliyet belirledi. Türkiye’deki ev fiyatlarının böylesine arttığı bir dönemde 138 bin TL’lik bu evler şimdiden yeni konut sahibi olacakları cezbediyor. Üstüne üstlük ödeme planları da evleri satın alacak malikleri güç duruma sokmayacak.

KONUT KREDİSİ ALINABLİR Mİ?

Banka tarafından 138 bin lira üzerinden satışa konan ilgili evler adına konut kredisi çekebilme şansı bulunuyor.
Vakıfbank, Halkbank ve Ziraatbank gibi bankalardan yüzde 90 kredilendirme ile düşük faizli konut kredisi alınarak ilgili konuta sahip olunabilir. Bu çerçevede malik olmak isteyenler 13 Bin TL peşinat ödemesini gerçekleştirdikten sonra geri kalanını konut kredisi çekerek tamamlayabiliyorlar. Mesela Vakıfbank’tan 120 ay vadeli 124 Bin TL konut kredisi çekerek şöyle bir ev alınabiliyor.

Vakıfbank'tan Sonra Şekerbank'ta Devreye Girdi! 170 Metre Konut 138 Bin TL'den Satışa Çıktı!

Vakıfbank’tan 10 yıl süreyle 124 Bin TL konut kredisi alan maliklere banka aylık yüzde 1,29 oranında kredi faizi uyguluyor. Bu kullanılan kredinin aylık taksiti 2.037 TL oluyor. Totalde kredi maliyeti ise 244.458 TL olarak belirleniyor. Yani 13 Bin TL peşinat ve aylık 2.037 TL taksitle Şekerbank’ın ilana koyduğu bu ev satın alınabiliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Vakıfbank’tan Sonra Şekerbank’ta Devreye Girdi! 170 Metre Konut 138 Bin TL’den Satışa Çıktı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin