Zeynep Serter Kimdir? Namıdiğer Ruby

Zeynep Serter Kimdir
Zeynep Serter Kimdir

Zeynep Serter Kimdir? Mob entertainment‘a nasıl katıldı? Ruby.mob instagram adresi nedir? Ruby mob gerçek adı nedir? Tüm bu soruların yanıtı ruby biyografisinde.

Henüz 18 yaşında olan Ruby Mob, Denizli’de doğup büyüdü. 4 çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olan Ruby’nin gerçek ismi ise Zeynep Serter. Lise son sınıf öğrencisi olan olan Serter, hiperaktif ve sinirli yapısından dolayı futbol ve kickboks ile ilgilenmekte.

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

Zeynep Serter Kimdir? Mob İle Nasıl Tanıştı

İçindeki müzik tutkusunu bastıramayan Ruby, Mob Entertainment’e mail atarak ulaştı. Tepki maze bu maile yanıt vererek grubun ilk kadın rapper’ını kadroya kattı.

“Kerem Gülsoy Kimdir? Namıdiğer Tepki Maze” Adlı Biyografiyi Okuyun

Zeynep Serter Kimdir? Milyonluk İşler

Ruby, 18 yaşında bile olsa şu ana kadar oldukça kaliteli ve akılda kalıcı işlerin içinde bulundu. Özellikle çekmeceden yıldızlara ona çok şey kattı. Geçen hafta ise Rubycon adında bir şarkıyı paylaştı. İlerleyen günlerde çok daha başarılı işlerin altında imzasının olacağı konusunda şüphemiz yok.

Not: Küçükçekmece’nin bağrından kopamayanlara, mermer üstünde breakdance yapanlara,9 taş oynayanlara, ağaçlara dalanlara, seyyar satıcıdan muhallebi yiyenlere, şarkı söyleyerek yerden yüksek oynayanlara ve trenden sarkanlara, selam olsun!

“Tolga Serbes Kimdir? Namıdiğer Motive” Adlı Biyografiyi Okuyun

Yorum Yap