Begüm Çağla Taşkın Kimdir? Aslen Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

Begüm Çağla Taşkın Kimdir?
Begüm Çağla Taşkın Kimdir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Begüm Çağla Taşkın Kimdir? Aslen Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Çok güzel hareketler bunlar 2‘nin kadrosunda yer alan güzel oyuncu gösterdiği başarılı performansla dikkat çekmeyi başardı. Oynadığı rollerin hakkını fazlasıyla veren Begüm Çağla Taşkın aynı zamanda yazdığı skeçlerle de beğeni topluyor. Son zamanlarda çokça aratılan kişiler listesine girmeyi başaran Begüm Çağla Taşkın kimdir? İşte Çok güzel hareketler bunlar Begüm biyografisi

Begüm Çağla Taşkın kimdir? Çok güzel hareketler bunlar programına gösterdiği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken Begüm Çağla Taşkın kaç yaşında? Begüm çağla taşkın reklam da oynadı mı? gibi soruların cevabı merak ediyor. Bizde sizler için ufak bir Begüm Çağla Taşkın özgeçmişi hazırladık. İşte Begüm Çağla Taşkın instagramından biyografisine kadar her şey…

BEGÜM ÇAĞLA TAŞKIN KİMDİR? 

Begüm Çağla Taşkın, 1 Ocak 1987 İstanbul doğumludur. Aslen Bursalı olan güzel ve başarılı oyuncu oğlak burcudur.

Lise eğitimine Bursa Cumhuriyet Lisesinde 3 yıl okuyan genç ünlü, lise 2’de bölüm seçimi yaparken istihareye yatıp puanı yettiği için “fen matematik okumam hayırlıysa yeşil ve beyaz göreyim” şeklinde düşünerek ve rüyasında Beyazıt Öztürk ile rüyasında cipte dolaştığını görmüştür. Bu rüya onun saçma bir şekilde karar vermesine neden olmuştur, sonucunda İzmir Ekonomi Üniversitesi-Ekonomi Bölümünü okumuştur.

Okulunu bitirmesinin ardından ne olmak istediğini sorgulayan Begüm Çağla Taşkın, çocukluğundan beri hayali olan oyunculuğu istemiştir. İzmir MSM’de Actor Studio’ya yazılmış ve öğretmeni Apo Kaya ile Müjdat Gezen Konservatuarında yetenek sınavına girmiş, hocasının da gazıyla oyunculuk hayatı onun için başlamıştır.

Konservatuar yıllarında ekonometri değil oyunculuk için derslere yoğunlaşan genç oyuncu üniversitesinin bitmesiyle “Kim Korkak Hain Kurttan” oyununda yönetmen asistanlığı yapmış, bir diğer hocası Sevinç Erbulak sayesinde de Haluk Bilginer’in Nehir oyununda ilk oyunculuğunu oynamasına sebep olmuştur.

Hızlı gelişen başarılarının ardından sürekli reklam teklifleri gelmiş çoğunu reddeden ünlü  oyuncu BKM Mutfak ekibine katılmıştır. “Kendimi 22 kişilik cıvıl cıvıl bir ekibin içinde buldum, Yılmaz Ustayla tanıştım ve çırağı oldum.” demiştir.

Aytaç Arman Kimdir? Ünlü oyuncu Aytaç Arman yaşamını yitirdi

BEGÜM ÇAĞLA TAŞKIN REKLAM FİLMİ

Begüm Çağla, Çok Güzel Hareketler Programı başlamadan önce “falım” reklamında oynamış ve büyük ilgi görmüştür. Televizyon ekranlarındaki başarının yanı sıra reklam filmi YouTube platformu üzerinde de 4 milyondan fazla izlenerek büyük bir başarı elde etmiştir. Reklamı izlemek için tıklayın… 

BEGÜM ÇAĞLA TAŞKIN OYNADIĞI FİLMLER

*Çilek Zamanı (2011) – Oyuncu/Prodüksiyon Amiri

Yönetmen: Gülten Taranç (Kurmaca 15’)

*Eleni ile Aret (2011) – Oyuncu

Yöneten: Gülten Taranç

*Evelina (2011) – Oyuncu

Yönetmen: Gülce Tezer (Kurmaca 5’ 21’’)

*DEÜ GSF Film Tasarımı ve Yönetmenliği 2. Sınıf Film Kurgusu Dersi Klip Çalışması – Oyuncu

Begüm Çağla Taşkın Kimdir?
Begüm Çağla Taşkın Kimdir?

Genel Yönetmen: Öğr. Gör. Dr. Sali Saliji

*Turkcell Akıllı Depo Düğün Reklamı (2015) -Oyuncu (Gelin)

*Ghosts of garip – Oyuncu

Yönetmen: Patricio Valladares

*İstikbal Mobilya Reklamı (2016) – Oyuncu (Anne)

*Findeks (2016) – Oyuncu (Çiçekçi)

*Shell (2016) – Oyuncu

*Nef (2016) – Oyuncu

*Odeabank (2016) – Oyuncu

BEGÜM ÇAĞLA TAŞKIN TİYATRO 

Sevgili Doktor (2011) – Nina Mikhailovna Zarekhnaya

Yazan: Anthon Çehov Yöneten: Apo Kaya

*Onikinci Gece (Müzikal) (2013) – Mari

Yazan: William Shakespeare Yöneten: Apo Kaya

*Nehir (2014) – Üçüncü Kadın

Yazan: Jez Butterworth Yöneten: Haluk Bilginer

*Kim Korkar Hain Kurttan (2013) – Yönetmen Asistanı

Yazan: Edward Albee Yöneten: Hira Tekindor

Begüm Çağla Taşkın kimdir sorusuna yanıt arayanlar için ufak bir biyografi hazırladık. İleri derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde İspanyolca bilen Taşkın’ın özel yetenekleri arasında kayak, binicilik, eskrim, resim, şarkı söylemek ve dans etmek de var. İşte Begüm Çağla Taşkın biyografisi. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Begüm Çağla Taşkın Kimdir? Aslen Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin