BİM Süt Fiyatı 2022 | Dost Süt Fiyatları BİM

BİM Süt Fiyatı 2022
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİM Süt Fiyatı 2022 yılında ücret kalemlerinde en çok artış yaşayan ürünlerin başında geldi. Bildiğiniz gibi daha önce BİM yağ fiyatları, BİM un fiyatları ve Bim küp şeker fiyatlarını sizler için paylaşmıştık. Ramazan bayramı öncesinde birçok yemek ve talı yapımında kullanılacak süt fiyatları da vatandaşların merakına mazhar oldu. Biz de BİM süt fiyatı 2022 yılında nasıl şekillendi sorusuna yanıt verdik. Şimdi hep birlikte BİM Dost süt fiyatları listesine göz gezdirelim.

BİM Süt Fiyatı 2022

BİM Süt Fiyatı 2022

BİM günlük süt kullanımında en çok tercih edilen marketlerin başında gelmektedir. Şüphesiz ki hem ekonomik yönü hem de ürün performansıyla yıllardır aynı standartlarını korumaktadır. Yukarıdaki paragrafta da bahsettiğimiz gibi daha önce BİM şeker, un ve yağ fiyatlarını sizler için derlemiştik. O ürünlerde BİM’de birçok farklı markanın ürünleri yer almaktaydı. Fakat süt konusunda BİM’de Süt Grubu içerisinde çok fazla marka bulunmamaktadır. Dolayısıyla sizler için BİM Dost süt fiyatları listesini ve bir iki markanın daha fiyatlarını aktaracağız. Son güncel süt fiyatları baz alındığında:

Dost süt fiyatları 2022

  • Bim Dost 1 Lt Yarım Yağlı Süt 6,75 TL olarak raflara gelmektedir.
  • Bim’de müşteriye sunulan Yörükoğlu Yarım Yağlı Süt 7,05 TL fiyatından satılmaktadır
  • Dost süt markasına nazaran nadiren bulabileceğiniz Sek süt fiyatı 8,14 TL olarak satışa sunulmaktadır

Bim Dost süt 1 Lt fiyat 2022

Daha öncede bahsettiğimiz gibi BİM’de sıklıkla Dost Süt Grubu’nun ürünleri satılmaktadır. Yıllardır bu durum böyledir. Çünkü Dost Süt, BİM’e aittir. Dost Süt çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürün ise 1 lt’lik olanıdır. Güncel rakamlara göre, Dost yarım yağlı 1 LT süt fiyatı hali hazırda 6.75 TL’den satışa sunulmaktadır. Ancak her içeriğimizde de belirttiğimiz gibi bu fiyatlarda değişkenlik meydana gelebilir.

bim süt fiyatları

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BİM Süt Fiyatı 2022 | Dost Süt Fiyatları BİM

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin