Bu Binalarda Oturanlar Çok Şanslı! Baz İstasyonu Piyangosu Vurabilir! Hemen Başvurana 150 Bin TL Ödeme Yapılıyor

Bu Binalarda Oturanlar Çok Şanslı! Baz İstasyonu Piyangosu Vurabilir! Hemen Başvurana 150 Bin TL Ödeme Yapılıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell müşteri çekme rekabetine devam ediyor. Birbirleri ile GSM ve internet konusunda yarışan firmalar yeni kampanya başlattığını duyurdu. Telefon operatörleri ve internet servis sağlayıcıları ev sahiplerine ek kazanç sağlamanın kapısını açtı. Baz ağını genişletme amacı ile başlatılan kampanya ile binasında baz istasyonu olan kişilere 150 bin TL verilecek. Operatörlerin açıklamasından sonra 150 bin TL almak isteyen kişiler baz istasyonu başvurusu nasıl yapılır, nereye yapılır? Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom baz istasyonu başvuru şartları ilgili araştırmalarına başladı. Bizde sizin için bütün bilgileri derledik. İşte detaylar…

İnternet ve telefon abonelerinin sayısını artırmayı hedefleyen Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon firmaları Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kampanyalarına her geçen gün yenisini ekliyor. Müşteri rekabetinde kafa kafaya yarışan firmalar şimdi de baz istasyonları için yarışa girdi. Binalarla anlaşma kapsamında baz ağı kuran operatör devleri bina sakinlerine ise 150 bin TL ödeme yapacağını açıkladı. Vatandaşlar için yeni kazanç kapısı açıldı. Telekomünikasyon firmalarının açıklaması ile birlikte vatandaşlar baz ağı başvuru detayları ile ilgili araştırma içerisine girdi. Bizde sizin için Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom baz istasyonu başvuru şartları nelerdir? Baz istasyonu başvurusu nasıl yapılır, nereye yapılır sorularının cevaplarını yanıtladık.

Bu Binalarda Oturanlar Çok Şanslı! Baz İstasyonu Piyangosu Vurabilir! Hemen Başvurana 150 Bin TL Ödeme Yapılıyor

80 BİN BAZ AĞI KURULDU

Türkiye’nin en büyük telefon operatörleri ve internet servis sağlayıcıları arasında yer alan Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone tarafından yapılan açıklama ile ev sahiplerine yeni bir ek kazanç kapısı açıldı.

Türkiye genelinde 80 bin baz ağı kuran şirketler bu sayıyı arttırarak rakiplerinin önüne geçmeye çalışırken bunun için kesenin de ağzını açtı. Cep telefonu operatörleri yeni müşteri çekme konusunda en büyük kozları olarak öne sürdükleri çekim gücü için birbirleri ile kıyasıya bir rekabete girerken, baz istasyonu konusunda binalara ödedikleri rakamları da arttırdı.

ZAMLI ÖDEMELER BAŞLADI

Mobil operatör şirketleri binalara ödemiş oldukları baz istasyonu kurulum ücretini 2022 yılı için güncelledi. Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell tarafından ödenen rakamlar daha fazla kişiye ulaşmak için arttırılırken yeni zamlı ödemeler yapılmaya başlandı.

“Elektronik Haberleşme Cihazlarından Kaynaklanan Elektromanyetik Alan Şiddetinin Uluslararası Standartlara Göre Maruziyet Limit Değerlerinin Belirlenmesi, Kontrolü ve Denetimi Hakkında Yönetmelik” (Yönetmelik) hükümlerine uyulması kaydıyla kapsama ve kapasite artışına izin verilen bölgelerde yer alan binalarda baz istasyonu kurulmasına izin verildi.

BAZ İSTASYONU BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Binasına baz istasyonu kurmak isteyen kişiler ve apartman yöneticilerinin başvuru yapmaları yeterlidir. Konu hakkında bilgi almak için cep telefonu operatörlerinin aranılarak bilgi alınması yeterlidir. Saha elamanları tarafından yapılan denetimler sonrasında onay verilmesi halinde baz istasyonu kurulumu yapılmaktadır.

Bu Binalarda Oturanlar Çok Şanslı! Baz İstasyonu Piyangosu Vurabilir! Hemen Başvurana 150 Bin TL Ödeme Yapılıyor

Baz istasyonu kurulumu için öncelik cep telefonu sinyali düşük olan bölgelere verilmekte olup, baz istasyonu kurulumu için onay verilen binalarda 150 bin liraya kadar ödeme yapılmaktadır. Binaların çatısına kurulan baz istasyonları için tıpkı dairelerde olduğu gibi kiralama yapılmakta olup ödemeler yıl bazında yapılmaktadır.

Her sene yapılan kira sözleşmesi yenilemesi karşılığında bir kere daha tahsilat yapılmaktadır. Rakamlar düzenli olarak yenilenmekte olup her sene ücretler zamlı olarak ödenmektedir. Sizde binanıza baz istasyonu kurdurtarak ödeme almak isterseniz operatörlerin ilgili departmanları ile görüşerek bu talebinizi iletebilir, saha temsilcisi tarafından kontrol yapılmasını talep edebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bu Binalarda Oturanlar Çok Şanslı! Baz İstasyonu Piyangosu Vurabilir! Hemen Başvurana 150 Bin TL Ödeme Yapılıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar

    Harika. Kanser olmaya hevesli mallara duyurulur.

    Cevapla
Bizi Takip Edin