Gebze Halkalı Banliyö Hattı Ne Zaman Açılacak? Tarih Belli Oldu

Gebze Halkalı Banliyö Hattı Ne Zaman Açılacak
Gebze Halkalı Banliyö Hattı Ne Zaman Açılacak

Gebze Halkalı Banliyö Hattı Ne Zaman Açılacak? Gebze Halkalı tren hattı durakları nasıl olacak? Güzergahı nasıl? İşte tüm bu sorulara cevabı haberimizde bulacaksınız.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gebze-Halkalı banliyö hattında sona gelindiğini belirterek, hedeflerinin yıl sonunda hattı açmak olduğunu söyledi.

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

Gebze Halkalı Banliyö Hattı Ne Zaman Açılacak? Test Sürüşü Yapıldı

Gebze Halkalı Banliyö Hattı Ne Zaman Açılacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Halkalı İstasyonu’ndan, Kazlıçeşme Tren İstasyonu’na kadar test sürüşüne katıldı. Test sürüşüne katılan Arslan, burada incelemelerde de bulundu.

“Küçükçekmece’de Seçim Sonuçları Nasıl? İşte Detaylı Seçim Sonuçları” Adlı Haberi Okuyun

Gebze Halkalı Banliyö Hattı Ne Zaman Açılacak? Güzergahı Nasıl Olacak

Gebze Halkalı Banliyö Hattı Ne Zaman Açılacak

Gebze halkalı banliyö hattı durakları nasıl olacak? Tren kullanan birçok yolcunun merak ettiği soru bu. 77 kilometrelik güzergahta hiçbir aktarma olmadan 105 dakikada kat edilen bu hattın durakları ise sırasıyla şöyle; Halkalı, Mustafakemal, Küçükçekmece, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Ataköy, Bakırköy, Yenimahalle, Zeytinburnu, Kazlıçeşme, Yenikapı, Sirkeci, İstanbul Boğazı, Üsküdar, İbrahimağa, Söğütlüçeşme, Feneryolu, Göztepe, Erenköy, Suadiye, Bostancı, Küçükyalı, İdealtepe, Süreyya Plajı, Maltepe, Cevizli, Atalar, Başak, Kartal, Yunus, Pendik, Kaynarca, Tersane, Güzelyalı, Aydıntepe, İçmeler, Tuzla, Çayırova, Fatih, Osmangazi ve Gebze.

“Küçükçekmece’de Dolu Yağışı: Paspaslı ve Battaniyeli Önlem” Adlı Haberi Okuyun

Gebze – Halkalı Banliyö Hattı Ne Zaman Açılacak? 5 Yıl Önce Kapatılmıştı

Gebze Halkalı Banliyö Hattı Ne Zaman Açılacak

2013 yılında Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren projesi nedeniyle, raylar sökülmüştü. Sadık bir yolcuya sahip olan bu banliyö hattı, açılmaya ramak kala herkesi heyecanlandırmayı da
başardı.

Yorum Yap