Gökhan Gümüşdağ Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı

Gökhan Gümüşdağ Kimdir?
Gökhan Gümüşdağ Kimdir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gökhan Gümüşdağ Kimdir? Küçükçekmece İlçe Başkanlığına Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yapan Gökhan Gümüşdağ yeniden Küçükçekmece için aday adayı oldu.

Mart 2014 yerel seçimlerinde çok az bir farkla belediye başkanlığını Temel Karadeniz’e kaptıran Gökhan Gümüşdağ, “Küçükçekmece Kazanacak” sloganıyla seçim çalışmalarına başladı.

Sosyal medyadan tekrar aday adayı olduğunu duyuran Gümüşdağ, yoğun bir ilgiyle
karşılaştı.

Bizi INSTAGRAM Üzerinden Takip Edin !

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

Gökhan Gümüşdağ Kimdir? Nerede Doğdu

Gökhan Gümüşdağ Kimdir?

Ailesi Makedonya’dan göç eden Gökhan Gümüşdağ, 1966 yılında Küçükçekmece’de doğdu. Liseyi Küçükçekmece Lisesi’nde okuyan Gümüşdağ, Kıbrıs Near East Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini bitirdi ve akabinde Amerika University of Kentucky’de Elektronik Mühendisliğinden mezun oldu. Yine aynı üniversitede matematik üzerine, ikinci branş çalışması yaptıktan sonra 1995 yılında Türkiye’ye geri döndü.

Gökhan Gümüşdağ Kimdir? Aile Hayatı

Gökhan Gümüşdağ Kimdir? Diş Hekimi Meral Hanım ile evli ve Ata ile Arda adlarında iki oğlu, Elanur adında bir kız çocuğu olan Gümüşdağ, İngilizce ve kısmen Almanca bilmektedir.

“Aziz Yeniay Kimdir? Eski Küçükçekmece Belediye Başkanı” Adlı Biyografiyi Okuyun

Gökhan Gümüşdağ Kimdir? Ne İş Yapar

Gökhan Gümüşdağ yeniçağ? 2002 yılında YENİÇAĞ firmasının otomotiv sektörüne katılımını sağlayan Gökhan Gümüşdağ; stratejik adımlarla MAN, MERCEDES, BMC ve  TEMSA gibi firmalarla anlaşmalar yaparak, Türkiye ekonomisine milyon eurolarca ihracat hacmi kazandırmıştır. YENİÇAĞ firması Avrupa’nın bu dev firmaları ile ortak projeler yürütmekte olup,ülke ekonomisinin ihtiyacı olan açılımları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bu başarılarından dolayı da 2006 yılında Gökhan Gümüşdağ’a Bakırköy Ceza Mahkemeleri tarafından, elektronik ürünlerin kaçakçılığı konusunda ‘Bilirkişi’ görevi verilmiştir.

Bizi INSTAGRAM Üzerinden Takip Edin !

Gökhan Gümüşdağ Kimdir? Hangi Görevlerde Bulundu

Başarılı ticaret hayatının yanı sıra toplum tarafından her zaman sevilen ve kabul gören Gökhan Gümüşdağ, güçlü sosyal yanıyla da, onlarca derneğin ve sivil toplum kuruluşlarının oluşumuna öncülük etmiş, yönetim kurullarında aktif olarak görev almış ve her zaman çevresiyle iç içe olmuştur. Siyasete resmen 2009 yılında CHP İl Genel Meclis Üyeliği ile başlayan Gümüşdağ, Küçükçekmece başta olmak üzere İstanbul genelinde insanların sorunlarını gündeme taşıyarak, takipçisi olmuş ve çözüme ulaşmasını sağlamıştır. Bu sorunlar ile ilgili en çok önerge sunan meclis üyesidir. Toplumun en kaliteli ve en iyi hizmet alması gerekliliğini kendine misyon edinen Gökhan Gümüşdağ, kendini insan odaklı projelere adamıştır. Projelerini oluşturmadan önce kapsamlı fizibilite çalışmaları da yapan Gümüşdağ; bu amaçla Amerika, Kanada, Fransa, Belçika, Almanya, İspanya, Monokko, Lüksenburg, Yunanistan, Finlandiya, Hollanda, İngiltere, İsviçre, Avusturya, İtalya, Macaristan, Bulgaristan, Hırvatistan, Bosna, Karadağ, Makedonya, Slovenya, Ukrayna, Romanya, Malta, Mısır, Iran, KKTC, Dubai, Azerbeycan, Singapur, Güney Kore, Honkong, Çin, Taiwan gibi birçok ülkeyi ziyaret ederek, çeşitli incelemelerde bulunmuştur.

“Burçin Baykal Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkanı Aday Adayı” Adlı Biyografiyi Okuyun

Kaynak: “gokhangumusdag.com”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gökhan Gümüşdağ Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin