Havuz Medyasından EYT Mağdurlarına Çirkin İftiralar

Havuz Medyasından EYT
Havuz Medyasından EYT
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emeklilikte yaşa takılanlar her geçen gün seslerini daha fazla duyuruyor. Devlet tarafından verilen haklarının gasp edilmesini istemeyen ve günlerdir haklarını arayan EYT mağdurlarına bir engel de havuz medyasından geldi.

Beni instagram’dan takip edin – Göktuğ EFİL 

Havuz medyasına ait birçok haber sitesi ve gazetesi aynı düzlemde itinayla hazırlanmış haberleri yayınlarken, aynı zamanda EYT’liler için CHP’nin istismar alanına dönüştüğü iddia edildi. 

ARKADAŞLAR EYT MÜCADELESİNDE YANINIZDA YER ALABİLMEK İÇİN KARŞINIZA ÇIKAN REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN!

Havuz Medyasından EYT Mağdurlarına Algı Operasyonu

Özenle hazırlanmış ve algı operasyonunun ilk parçası olan habere göre, “Emeklilikte yaşa takılan (EYT) vatandaşların sesini duyurmak iddiasıyla kurulan EYT SYDD (Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) CHP’nin istismar alanına dönüştü. 3 ayda 20 toplantı düzenleyen derneğin salonlara ödediği paranın kaynağı belirsiz. CHP’li belediyeler derneğe gayri resmi salon verirken toplantılara ulaşım da sağladı. Ulaşılan belediyelerin bazıları ücretsiz hizmeti kabul ederken bazıları açıklama yapmadı.” şeklinde iddialar ortaya atıldı. 

20 İLDE GÖSTERİ DÜZENLEDİLER

Aynı haberin devamında ise, “EYT SYDD, seçimlere sayılı günler kala toplantı sayısını arttırdı. Son 3 ay içerisinde 20’ye yakın il ve çok sayıda ilçede toplantı düzenleyen derneğe CHP açıktan destek oldu. CHP’li belediyeler, derneğin organizasyonlarına ya ücretsiz ya da yarı fiyatla yer tahsis etti. Taşıma konusunda da araçlarıyla yardımcı olan CHP’liler, gençlik kolları vasıtasıyla da katılım sağladı.” gibi konular işlendi. 

Havuz Medyasından EYT Mağdurlarına Çirkin İftiralar

KAYNAK NEREDEN

Haberin asıl kısmında ise gerçek kirli yüz ortaya çıktı ve haklarını arayan EYT mağdurları için şu sözler sarf edildi: “Dernek bazı toplantılarını doğrudan yer kiralayarak yaptı. Kırşehir’deki toplantı Şehr-i Gül Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Salona müşteri gibi başvurup 300 kişilik yemekli toplantı organize edeceğimizi söylediğimizde karşımıza 30 bin lira fiyat çıktı. Daha sonra “EYT’lilerden ne kadar aldınız?” sorusuna ise “Aldık birşeyler” cevabı verildi. Buna benzer toplantılar düzenleyen derneğin kaynağı nereden bulduğu merak konusu oldu.

“Küçükçekmece’de tanzim satış noktalarına yoğun ilgi” Adlı Haberi Okuyun

ARKADAŞLAR EYT MÜCADELESİNDE YANINIZDA YER ALABİLMEK İÇİN KARŞINIZA ÇIKAN REKLAMLARA TIKLAYARAK BİZE DESTEK OLUN!

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Havuz Medyasından EYT Mağdurlarına Çirkin İftiralar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin