Kamu kurumu Küçükçekmece Belediyesi, vatandaşları sosyal medyadan engelliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küçükçekmece Belediyesi’nin sosyal medya hesapları, en ufak bir eleştiride ya da hakaretsiz bir şekilde yapılan yorumlarda ilgili kullanıcıyı anında engelliyor.

Yılmaz Güney’in vefat edişinin 37. yıldönümünde Küçükçekmece’de anılacak olması eleştirilere neden oldu. Vatandaşlar, Küçükçekmece Belediyesi’nin yaptığı Yılmaz Güney paylaşımının altına hem eleştirilerini yazdı hem de yorum yaptı. Yaşanan durumla ilgili açıklama yapılmasını bekledi. Ancak açıklama bekleyen vatandaşlar engellemeyle karşı karşıya kaldı. Küçükçekmece Belediyesi, kendisini Yılmaz Güney konusunda eleştiren neredeyse tüm kullanıcıları ivedi bir şekilde engelledi. Üstelik bu engellemelerde küfürlü ya da küfürsüz yorum gibi kaidelere başvurulmadı. İçerisinde hakaret olmayan, yalnızca konuyu eleştirilen kullanıcılar bile “Kamu Kurumu Küçükçekmece Belediyesi” tarafından engellendi.

“Bana Ulaşamayan Söylesin” demişti

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, geçtiğimiz aylarda İstasyon Mahallesi’nde katıldığı bir toplantıda, “Bana ulaşamayan söylesin. Ben klasik başkan değilim.” demişti. Ancak kısa süre içerisinde işler tamamen değişti. Kemal Çebi’nin bu söylemlerinden vatandaşı engelleyen belediyeye kadar gelen bir süreç yaşandı.

Öte taraftan Küçükçekmece Belediye Başkanı’nın etrafının belirli bir grup tarafından sarıldığı ve gerçeklerin anlatılmadığı da tarafımıza ulaşan bilgilerden.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kamu kurumu Küçükçekmece Belediyesi, vatandaşları sosyal medyadan engelliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin