Küçükçekmece Kaymakamlığı MaAnne projesi kapsamında 1000 anneye eğitim verdi

Küçükçekmece haber
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küçükçekmece Kaymakamlığı, Temmuz 2021 yılından itibaren yürüttüğü Mahalle Anneleri (MaAnne) projesi kapsamında bağımlılık ile mücadele, kadına şiddet ve çocuk istismarının önlenmesi gibi konularda 1000 anneye ulaşarak eğitim vermeyi başardı.

Küçükçekmece Kaymakamı Turan Bedirhanoğlu, MaAnne projesiyle ilgili bilgi verdi

İçişleri Bakanlığı’nın Büyük İlçeler Güven Dönüşüm Projesi kapsamında Küçükçekmece Kaymakamlığı tarafından başlatılan MaAnne projesinde kısa süre içerisinde 1000 anneye ulaşılarak eğitim verildiği öğrenildi. Küçükçekmece Kaymakamı Turan Bedirhanoğlu’nun üzerinde özenle durduğu bağımlılık ile mücadele, kadına şiddet ve çocuk istismarının önlenmesi gibi konuların yer aldığı Mahalle Anneleri proje çerçevesinde 1000 anneye ulaşılarak eğitim verildiği açıklandı.

Projenin hedefleri doğrultusunda başarıya ulaşmasının ardından Küçükçekmece Kaymakamı ve Mahalle Anneleri bir araya gelerek pasta kesti. Toplantıda Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Gözüdok, Küçükçekmece İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ali Osman Çolak ve Küçükçekmece Müftüsü Hasan Hüseyin Palabıyık da bulundu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Küçükçekmece Kaymakamlığı MaAnne projesi kapsamında 1000 anneye eğitim verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin