Küçükçekmece’de Kediye Tekmeli Saldırı: Kedinin Durumu Kritik

Küçükçekmece'de Kediye Tekmeli Saldırı
Küçükçekmece'de Kediye Tekmeli Saldırı

Küçükçekmece’de Kediye Tekmeli Saldırı. Küçükçekmece Fatih Mahallesi’nde çenesi kanlar içinde kalmış 11 aylık bir kedi bulundu.

Son günlerde hayvan dostlarımıza karşı yapılan kötü muamelelerin bir yenisi de Küçükçekmece Fatih Mahallesi’nde meydana geldi. Çenesi kanlar içinde kalan kediyi bulan vatandaşlar, ilk olarak bir araba kazasından şüphelendi. Daha sonra tüm Türkiye’de hayvan
haklarının korunması ve hayvanların tedavi ettirilmesini kendine görev edinen “Dost Derneği” ile iletişime geçildi. Dernek başkanı Adem Gündüz, olayın trafik kazası olmadığını belirterek, 11 aylık bu kedinin çenesinin tekme ile kırılma ihtimalinin yüksek olduğunu ifade etti. Ayrıca Dernek Başkanı Gündüz, kucukcekmeceden.com’a kedinin durumu ile ilgili de bilgi verdi.

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

1. Küçükçekmece’de Kediye Tekmeli Saldırı: Olay Nasıl Gerçekleşti?

Dost Derneği Başkanı Adem Gündüz, kedinin bulunduğu yerdeki kameraların incelendiğini söyleyerek, bir sonuca ulaşılamadığını ifade etti. Olayın trafik kazası olmadığını düşünen ve kazaya uğrama durumunda kedinin ayaklarının tutmama ihtimalinin yüksek olacağını kaydeden Gündüz, böyle bir sorunun olmadığını, kedinin yalnızca çenesinin sağ kısmının patladığını ve enfekte olduğunu belirtti.

“Gebze Halkalı Banliyö Hattı Ne Zaman Açılacak? Tarih Belli Oldu” Adlı Haberi Okuyun

2. Küçükçekmece’de Kediye Tekmeli Saldırı: Kedi’nin Durumu Kritik

Küçükçekmece'de Kediye Tekmeli Saldırı

Aldığı darbeden sonra 4-5 gün yaşamaya çalışan 11 aylık kedi, hiç yemek yememiş ve su içmemiş bir şekilde bulundu. Dehidrasyon ve açlığın hat safhada olduğunu belirten Gündüz, “Kediye ancak hortumla yoğun bakım maması verildi” şeklinde konuştu.

“Küçükçekmece’de Seçim Sonuçları Nasıl? İşte Detaylı Seçim Sonuçları” Adlı Haberi Okuyun

3. Küçükçekmece’de Kediye Tekmeli Saldırı: Dost Derneği Hakkında Bilgi

Dost Derneği

Dost Derneği; sahipsiz dostlarımızın beslenmesi, tedavisi ve sahiplendirilmesi; şiddet gören masumların yasal haklarının savunulması için hayata geçirilen bir dernektir. Hayvan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni kendisine ilke edinen bir avuç hayvan dostuyla bu dernek kurulmuştur. Tüm Türkiye’de faal olarak çalışan dernek için bazı iletişim bilgileri aşağıdadır:

Dost Derneği İnternet Sitesi İçin TIKLAYIN

Telefon: 0850 303 93 19
WhatsApp İhbar Hattı: 0532 366 36 78
E-Posta: [email protected]
Adres: Taşoluk Merkez Mah. Sultan Selim Cad. No:4/3 Arnavutköy – İSTANBUL

Yorum Yap