Künye

Künye

KÜNYE

Sahibi

Göktuğ Efil

Haber Editörü

Tuğçe Ayçin

Video / Kurgu

Ömer Sevik

Yazılım / Teknik Destek

Emre Selvi

HAKKIMIZDA

Paleolitik Çağ’dan günümüze ulaşan Yarımburgaz Mağarası’nın yanı sıra; Taş Köprüsü, Fatih Camisi ve meşhur hamamı ile İstanbul’un en önemli semtlerinden biri olan Küçükçekmece’nin potansiyelini biliyor ve buna uygun şekilde hareket ediyoruz. Misyonumuz; geçmişle geleceği birleştiren anıları, en güncel haberleri ve en yeni içerikleri Küçükçekmeceli dostlarımızla buluşturmaktır.

İLETİŞİM

Kucukcekmeceden.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası, çerezler, reklam sistemi ve diğer uygulamalarla ilgili olarak her türlü görüş, dilek, şikayet ve sorularınızı [email protected] adresine iletebilirsiniz.

REKLAM 

Küçükçekmece’nin en çok ziyaretçi çeken sitesi, Kucukcekmeceden.com’a reklam vermek için bize ulaşın.

Telefon: 0506 138 74 52

Mail: [email protected]

Instagram: https://www.instagram.com/kucukcekmeceden/

Twitter: https://twitter.com/kucukcekmeceden

Facebook: https://www.facebook.com/kucukcekmecedenn/

UYARI

Kucukcekmeceden.com sitesi Kucukcekmeceden.com’a aittir ve bu siteyi takip eden ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği bizim için önem taşımaktadır. Bu yazı, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır. Web sitesi sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, içerik hakkında bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Kayıt ve yorum yapmak için için kullandığınız e- posta adresiniz ve IP adresiniz sadece üyeliğinizle veya yorumlarınızla ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.