Resul Dindar Küçükçekmece’deki Konser Sonrası Hayranlarıyla Tartıştı

Resul Dindar Küçükçekmece'deki
Resul Dindar Küçükçekmece'deki
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Resul Dindar Küçükçekmece’deki konser sonrası fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarıyla tartışarak “Cevap verme be sus” diye tepki gösterdi.

Ünlü şarkıcı Resul Dindar, dün Küçükçekmece’de düzenlenen Balık Festivali’nde sahne    aldı. Konser bitiminde fotoğraf çektirmek isteyen hayranları, şarkıcının karavanının    önünde toplandı. Dindar, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranına “Ya cevap      verme sus” diyerek tepki gösterdi.

Bizi INSTAGRAM Üzerinden Takip Edin !

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

Resul Dindar Küçükçekmece’deki Konser Sonrası Hayranlarıyla Tartıştı: Cevap Verme Sus Sende

Karavandan çıkan Dindar, ilk olarak “Kaç kişi geliyor olmuyor ki böyle” dedi. Bir    hayranının “Sizi sevmese bu kadar halk buraya gelir mi?” sözleri üzerine adeta çılgına dönen şarkıcı, “Ya cevap verme sus sen de be” diye bağırdı. O anların videosu “Hiç      kimse göründüğü gibi değildir” notuyla sosyal medyada paylaşıldı.

“Küçükçekmece Balık Festivali: Küçükçekmece Balık Festivali Ne Zaman Nerede” Adlı Haberi Okuyun

Resul Dindar Küçükçekmece’deki Konser Sonrası Hayranlarıyla Tartıştı: Sosyal Medyadan Mesaj

Resul Dindar Küçükçekmece'deki

Resul Dindar, tepki çeken olayın ardından sosyal medya hesabında yazılı bir açıklama yayınladı: “Neden iyilikleri paylaşıp büyütemiyoruz? Neden hal deyip geçemiyoruz? Neden anlamıyoruz vaziyeti? Neden geçiyoruz merhameti? Neden bakmıyoruz öteye? Neden unutuyoruz dünü? Neden parçalıyoruz günü? Uyuyabiliyor muyuz? Yoksa uyumak zorunda mı bırakıyoruz bedeni? Nasıl uyanıyoruz? Hepimiz aslında bir hiç değil miyiz? Neden kovalıyoruz gideni? Neden ayırıyoruz seveni? Neden sadece an var? Zaman kimin için? Neden büyüyoruz? Neden küçülüyoruz? Neden ölüyoruz? Ne zaman gömülüyoruz? Ne  kadar biliyoruz? Ne ara öğreniyoruz? Neden bir araya getirmiyoruz faydalı şeyleri? Neden sadece dinliyoruz ve duyamıyoruz? Neden hata yapıyoruz? Biz bunları neden yapıyoruz?”

Bizi INSTAGRAM Üzerinden Takip Edin !

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Resul Dindar Küçükçekmece’deki Konser Sonrası Hayranlarıyla Tartıştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin