Talimat ışık hızıyla geldi: Küçükçekmece Belediyesi “Bizi” takipten çıktı (Unfollow etti)

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demokrasi şöleni içerisinde yönetilen Küçükçekmece Belediyesi, kendisini kurban kesim alanları konusunda eleştiren ilçenin en büyük medya organı kucukcekmeceden.com’u instagram üzerinden takipten çıktı.

Küçükçekmece Belediyesi’nin CHP Küçükçekmece İlçe Yönetimi’ndeki Özgür Berber’e tahsis ettiği kurban kesim yerlerinde işler çığırından çıkınca, biz de mağdur olan halkın sesini duyurmak için haberler yaptık. Ancak anlaşılan o ki haberlerimiz birilerini rahatsız etmiş. Oysa ki demokrasi çerçevesi içerisinde ifade özgürlüğünden en çok bahseden başkanların başında Kemal Çebi geliyor.

Işık hızıyla unfollow

Instagram üzerinde 32 bin takipçisi bulunan ve aylık 2.5 milyonu aşkın gösterimiyle Küçükçekmece’nin en büyük medya organı konumunda yer alan Kucukcekmecedencom, yine mağduriyetin sesi oldu. Küçükçekmece Belediyesi’nin Başkan Çebi’nin manevi oğluna tahsis ettiği kurban pazarında görevliler yetersiz, alet edevat eksik kaldı. Hal böyle olunca hisse sahipleri sabah saatlerinden itibaren yalnızca kafası kesilen hayvanları askıda bekledi. Bu süre içerisinde bazı vatandaşlar kurban parçalama işlerini kendileri yaptı, bazıları ise farklı kesimhanelere giderek çözüm buldu. Fakat bir kurban bayramı Küçükçekmece İnönü Mahallesi’ndeki vatandaşlar için zehir oldu. Instagram DM kutumuza gelen yüzlerce şikayeti değerlendirerek biz de mağdur kişilerin sesi olduk. Gün boyunca haberlerini gündemde tuttuk. Ancak anlaşılan o ki bu durum birilerini fena halde kızdırmış. Kurulduğumuz günden bugüne bizi instagram üzerinde takip eden Küçükçekmece Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesabı ve Kemal Çebi’nin sosyal medya hesabı ışık hızıyla Kucukcekmecedencom hesabını takipten çıktı.

Ancak bizi en çok şaşırtan ne Küçükçekmece Belediyesi’nin ne de Kemal Çebi’nin takipten çıkması. Bakın şu işe ki Küçükçekmece Belediyesi tarafından kurban pazarlarından sorumlu Özgür Berber de unfollow etmiş bizi.

Alo Kemal Çebi mi?

Küçükçekmece’yi sürekli gündemde tutan ve istatistiki rakamlarla da ilçenin en büyük medya organı olan Kucukcekmecedencom, Kemal Çebi’den randevu almak için yaklaşık 1 senedir bekliyor. İlçe’nin sorunları, medya ve sektöre dair öneriler, yönetimdeki sorunlar ve genel bir eleştiri tablosu çizeceğimiz mi kendilerini böyle bir karar almaya itti, yoksa kurmayları böyle bir talebin olduğunu haber dahi vermedi mi…. Bunu da ilerleyen günlerde anlayacağız muhtemelen.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Talimat ışık hızıyla geldi: Küçükçekmece Belediyesi “Bizi” takipten çıktı (Unfollow etti)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin