TOKİ’den bir daha gelmeyecek kampanya: Hepsi KDV’den muaf! Başvuru için sadece 2 gün kaldı…

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Üstelik bu fırsat bir daha gelmeyecek cinsten. Başvuru için sadece 2 gününüz var. İşte tüm detaylar...

TOKİ'den bir daha gelmeyecek kampanya: Hepsi KDV'den muaf! Başvuru için sadece 2 gün kaldı...
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TOKİ, beklenen kampanyaları yılın ortalarına doğru açıklamaya başladı. Konut anlamında beklenen kampanyaları açıklamayan TOKİ, arsa anlamında son yılların en verimli yıllarından birini geçiriyor. Şimdi de 33 ilde 391 muhtelif arsa kampanyasını emlak müzayedenin resmi internet sitesinde paylaştı. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere toplamda 33 ilde satışa çıkarılacak arsalar için sadece 2 günlük bir başvuru süresi kaldı. Bu arsalar yeni sahipleri tarafından ev yapılabilecek özelliklere de sahip. Peki TOKİ 33 ilde 391 arsa başvurusu nasıl yapılır ve şartları neler? İşte herkesin merakla beklediği arsa başvurusu şartlarının tüm detayları…

TOKİ’nin satılık 391 muhtelif arsası hakkında emlakmuzayede.com.tr sitesinde, “Açık Artırma toplantısına katılacak olan gerçek veya tüzel kişiler, katılım teminatı olarak toplantı öncesinde EMLAK YÖNETİM Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.’nin Halk Bankası Şubesi IBAN(TR29 0001 2009 8780 0010 2608 02) no.lu TL hesabına teminatı ödemeleri gerekmektedir.” ifadeleri kullanıldı.

Peki TOKİ’nin 391 arsası hangi illerde var? 8-9 Mayıs tarihlerinde belli olacak arsaların sahipleri için artık son anlar. Başvuru için hemen harekete geçmelisiniz. TOKİ’nin Küçükçekmece binasında gerçekleştirilecek başvurular canlı yayın üzerinden de takip edilebilecek.

TOKİ'den bir daha gelmeyecek kampanya: Hepsi KDV'den muaf! Başvuru için sadece 2 gün kaldı...

2 lot şeklinde yapılacak arsa kura çekimlerinde ilki 8 Mayıs 2024 tarihinde Adana, Afyon, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, İstanbul, Kocaeli, Mersin, İzmir, Muğla, Niğde ve Sakarya illeri için yapılacak.

İkinci kura çekimleri için 9 Mayıs 2024 tarihinde, Ağrı, Aksaray, Aydın, Bitlis, Çorum, Eskişehir, Hatay, Karabük, Konya, Malatya, Muş, Samsun, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Uşak ve Yalova’da gerçekleştirilecek.

Önemli not: Toplam 391 arsa satılacak. Ve bu arsaların tamamı KDV’den muaf tutulacak. Ayrıca yüzde 25 peşinat ve 48 ay vade imkanı da bulunuyor.

2
mutlu
Mutlu
5
_zg_n
Üzgün
2
sinirli
Sinirli
18
_a_rm_
Şaşırmış
5
vir_sl_
Virüslü
TOKİ’den bir daha gelmeyecek kampanya: Hepsi KDV’den muaf! Başvuru için sadece 2 gün kaldı…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin