Yıldız Seferinoğlu Kimdir? Yıldız Seferinoğlu Hayatı ve Özgeçmişi

Yıldız Seferinoğlu Kimdir
Yıldız Seferinoğlu Kimdir

Yıldız Seferinoğlu Kimdir? Yıldız Seferinoğlu Hayatı ve Özgeçmişi. Ak Parti’nin başkan adayları il bazında açıklanmaya başlandı. Önümüzdeki günlerde ise ilçe belediye
başkanlarının isimleri belli olacak. Peki Yıldız Seferinoğlu aday mı? Yıldız Seferinoğlu ak parti adayı mı? İşte detaylı Yıldız Seferinoğlu özgeçmişi.

40 İlin Belediye Başkan Adaylarını açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,önümüzdeki günlerde ise İlçe Belediye Başkanlarını da tanıtacak. Yıldız Seferinoğlu ise kulislerde Bayrampaşa Belediye Başkanlığı için adı geçen isimlerin başında geliyor fakat şuan için kesin değil. Peki AK Parti Bayrampaşa belediye başkan adayı kim?

Bayrampaşa AK Parti belediye başkan adayı 2019, 2019 belediye başkan adayları AK Parti, 2019 belediye başkan adayları ne zaman açıklanacak?

kucukcekmeceden.comGöktuğ EFİL

Yıldız Seferinoğlu Kimdir? Nereli, Ne İş Yapıyor

Yıldız Seferinoğlu, 25 Temmuz 1969 yılında Rize’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. AK Parti Bayrampaşa ilçe kurucusu, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği, Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı, 2011 Milletvekilliği seçimlerinde İstanbul 2.Bölge SKM Başkanlığı, 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti Genel Merkez SKM Başkan Yardımcılığı yaptı. 26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili seçilen Seferinoğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Dostluk Grubu Başkanıdır. Yıldız Seferinoğlu, İngilizce ve Arapça bilmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

“AKP Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı İçin O İsim İddia Edildi” Adlı Haberi Okuyun

Yorum Yap