Erdoğan’dan Millet Bahçesi Açıklaması: “Her Yer Beton Yığınlarıyla Doldu”

Erdoğan'dan Millet Bahçesi Açıklaması
Erdoğan'dan Millet Bahçesi Açıklaması
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erdoğan’dan Millet Bahçesi Açıklaması geldi. 100 günlük eylem planını açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Atatürk Havalimanı’nı 29 Ekim’de üçüncü havalimanı bittikten sonra oraya taşıyoruz. Diğer taraftan Atatürk Havalimanı’ndaki çalışmalarımızı başlatıyoruz. En büyük millet bahçesi burası olacak” dedi.

100 günlük eylem planı içinde Küçükçekmece‘yi ilgilendiren Kanal İstanbul, Millet Bahçeleri ve Spor tesisleri ile ilgili de açıklama yapıldı.

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

Erdoğan’dan Millet Bahçesi Açıklaması: Atatürk Havalimanı’ndaki Çalışmaları Başlatıyoruz

Erdoğan'dan Millet Bahçesi Açıklaması

“Millet bahçelerinin 5’ini bu dönemde (100 Günlük Eylem Planı) tamamlıyoruz. Atatürk Havalimanı’nı 29 Ekim’de üçüncü havalimanı bittikten sonra oraya taşıyoruz. Diğer taraftan Atatürk Havalimanı’ndaki çalışmalarımızı başlatıyoruz. En büyük millet bahçesi burası olacak. Malum her yer beton yığınlarıyla doldu. Eski statları millet bahçesine çevirmek suretiyle yeşil alanlarımızı çoğaltacağız. Kentsel dönüşüm projelerimize bu dönemde hız veriyoruz. 100 gün içinde 17 bin konut ve iş yerini hak sahiplerine teslim ediyor, 16 bin konut ve iş yerinin de temelini atıyoruz.”

“Olası İstanbul Depreminde en riskli ilçe Küçükçekmece” Adlı Haberi Okuyun

Erdoğan’dan Millet Bahçesi Açıklaması: Kanal İstanbul Projesine Hasret

Erdoğan'dan Millet Bahçesi Açıklaması

“Kanal İstanbul projesi kapsamında taşınmaz devri ve planlama çalışmaları tamamlanacak. Çevre düzeni planlarını ve imar planlarnıı onaya sunuyoruz. Bu proje finansmanı itibariyle 22 milyon metrekare arazinin TOKİ’ye devriyle tamamlanıyor. Bu projeyi hayata geçirmeye kararlıyız. Çok önemli bir stratejik durum da boğazda yaşadıklarımızdır. Bir keresinde Selimiye’nin önünde bir Romen tankeri yandı. Bu 7 ayı aşkın bir süre devam etti. Geçen günlerde Kandilli civarında bir kuru yük gemisi yalıya bindirdi. Bu sabah bir tanker arıza yaptı. Saatlerce boğaz tıkandı. Bizim bunun alternatifini üretmemiz gerekiyordu. Hem
alternatifi üretiyoruz hem de iki tane butik şehir kuruyoruz. Bunlar bizim rezerv alanlarımızı oluşturacak. Dikey mimarinin egemen olduğu değil yatay mimarinin egemen olduğu bir şehircilik anlayış olacak. istanbul Kanal İstanbul projesine hasret.”

Erdoğan’dan Millet Bahçesi Açıklaması: Yastık Altından Dolar ve Avro’larınızı Çıkarın

“Kamu kaynaklarının tek elde toplanmasıyla uzun vadede yıllık 3-4 milyar lira gelir sağlanacak. Buradan milletimize sesleniyorum, yastık altından gelin dövizlerinizi çıkartın. Dolar ve avrolarınızı, altınlarınızı çıkartın. Yerli ve milli direnişinizi tüm dünyaya karşı ortaya koyun.”

“Küçükçekmece Kenstel Dönüşümde İlk Sıralarda” Adlı Haberi Okuyun

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Erdoğan’dan Millet Bahçesi Açıklaması: “Her Yer Beton Yığınlarıyla Doldu”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin