BNB Coin Fiyat Analizi 2022

BNB Coin Price Analysis
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BNB Coin Fiyat Analizi, varlığın fiyat hareketinin sonunda 420,00 dolardaki düşüş kırılmasını durdurmak için yükseliş desteği bulduğunu gösteriyor. Ne olursa olsun, satış faaliyeti yüksek kaldığı için düşüş baskısı varlığın fiyat hareketi üzerinde ağırlık oluşturmaya devam ediyor.

BNB Coin Fiyat Analizi 2022

Büyük kripto para birimlerinin çoğu negatif fiyat hareketlerini gözlemlediğinden, daha geniş kripto para piyasası son 24 saat içinde düşüş eğilimi gözlemledi. Başlıca oyuncular arasında sırasıyla yüzde 8,34 ve yüzde 7,16 düşüş kaydeden LUNA ve SOL yer alıyor.

BNB Coin Fiyat Analizi 2022… Teknik göstergeler karşısında, MACD histogramın kırmızı rengiyle ifade edildiği gibi şu anda düşüş eğiliminde. Ancak gösterge, son saatlerde görülen daha açık tonda gözlemlendiği gibi momentumunda hafif bir düşüş gözlemledi. Bununla birlikte, Binance Coin fiyat hareketi 430,00 $ işaretine ulaşmadıkça, gösterge düşüş eğilimini sürdürecektir.

BNB Coin Price Prediction

BNB son beş gün içinde net bir düşüş fiyatı hareketi gözlemlediğinden EMA’lar şu anda düşük işlem görüyor. Varlığın fiyatı 460$’dan reddedildi ve trendin reddedilmesi 420,00$’lık bir düşüşe neden oldu. Varlık şu anda seviyenin üzerinde işlem görürken, fark önemsiz ve daha fazla satış faaliyeti düşüş rallisine devam edebilir.

RSI dün 50.00 endeks birimlerinde ortalama pozisyonun yakınında işlem görürken, BNB 440.00$’da reddedildiği için gösterge keskin bir düşüş trendi gördü. Çöküşün ardından RSI, şu anda bulunduğu 38.00 endeks birimi seviyesine düştü. Basın zamanında, gösterge aşağı doğru daha fazla hareket için yer gösterirken, yatay hareket her iki tarafta da momentum eksikliği olduğunu gösterir. Gösterge tarafsız bölgede işlem görmeye devam ediyor

BNB Coin Fiyat Analizi 2022… Bollinger Bantları dün genişti, ancak fiyat hareketi 430,00 dolar civarında durgunlaştığı için şimdi dik bir yakınsama gösteriyor. Şu anda, göstergenin alt çizgisi 418,1 dolar seviyesinde destek sağlarken, ortalama çizgi 430,40 dolar fiyat seviyesinde direnç görevi görüyor.

BNB/USDT teknik analiz 2022

Genel olarak, 4 saatlik Binance Coin fiyat analizi, 26 ana teknik göstergeden 12’sinin zaman dilimi boyunca ayıları desteklediğini gösteren bir satış sinyali veriyor. Öte yandan, göstergelerin sadece dördü boğaları destekliyor ve son saatlerde düşük düşüş eğilimi gösteriyor. Bu arada, kalan on gösterge çitin üzerinde duruyor ve basın zamanında herhangi bir sinyal vermiyor.

BNB Coin Fiyat Analizi 2022

BNB Coin Fiyat Analizi 2022… Son 1 gün içerisinde BNB Coin fiyat analizi, bu hissi paylaşıyor ve yükselişe doğru bir hareket öneren yedi göstergeye karşı aşağı hareketi gösteren 10 ana teknik göstergeyle bir satış sinyali veriyor. Analiz, orta vadeli grafiklerde hafif bir yükseliş baskısı gösterirken düşüş hakimiyetini pekiştiriyor. Aynı zamanda, dokuz gösterge tarafsız kalıyor ve piyasanın her iki tarafını da desteklemiyor.

Binance Coin fiyat analizi, 440,00 $ işaretinde güçlü bir düşüş baskısı bulduktan sonra, BNB’nin 425,00 $’ın altına düşmesine neden olan eğilimi reddettiğini gösteriyor. Düşüş aktivitesi, son birkaç günün yükseliş aktivitesini tersine çevirdi. Basın zamanında, her iki taraf da hakimiyet mücadelesi verdiği için boğalar ve ayılar durma noktasında.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BNB Coin Fiyat Analizi 2022

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin