Engin Ertaç Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı

featured
Engin Ertaç Kimdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Engin Ertaç Kimdir? Küçükçekmece İlçe Başkanlığına Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yapan Engin Ertaç, Küçükçekmece’ye talip oldu.

Adaylık için resmi müracat evraklarını 6 Ekim Cumartesi Günü saat 15.00’de İlçe Başkanı Turgay Özcan’a teslim eden Ertaç, Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayı olduğunu resmileştirdi.

kucukcekmeceden.com – Göktuğ EFİL

Engin Ertaç Kimdir? Nereli?

Engin Ertaç Kimdir

Engin Ertaç nereli? Ailesiyle birlikte 7 yaşındayken Küçükçekmece’ye taşınan Ertaç, 1967 yılında Bitlis’te doğdu.

Engin Ertaç Kimdir? Ne İş Yapar?

Kimi zaman trenlerde simit sattı, kimi zaman ayakkabı boyadı. Yaşı ilerledikçe meslekler de değişmeye başladı. Minibüs şoförlüğü ile hayatını kazanırken askere gitti. Askerlik dönüşü evlenen Ertaç bir süre daha minibüs şoförlüğüne devam etti. Daha sonra abisi ile birlikte ertaç turizmi kurdular. Otobüs ve Servis İşletmeciliği işinde gayretli ve disiplinli çalışmalarıyla kısa sürede başarı elde ettiler. 1999 yılında Beşiktaş Spor Kulübüne hizmet için futbol ve diğer branşlara otobüs tahsis eti. Engin Ertaç Beşiktaş Alt Yapı Paf Takım Başkanlığında 6 yıl görev yaptı.

“Gökhan Gümüşdağ Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkanı Aday Adayı” Adlı Biyografiyi Okuyun

Engin Ertaç Kimdir? Hangi Görevlerde Bulundu

2014 yerel seçimlerinde İBB ve Küçükçekmece Belediye Başkanlık seçimlerinde aktif çalıştı. 24 gün süren Adalet Yürüyüşü sürecinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir adım arkasında Ankara’dan İstanbul’a tüm yolu yürüyen isimler arasında yer aldı. Sivil Toplum Kuruluşları’na destekleriyle de tanınan Ertaç 24 Haziran seçimlerinde İstanbul 3. Bölge’den 21. sıra Milletvekili Adayı oldu. İnançlı, gayretli ve tempolu çalışmasıyla dikkatleri üzerine topladı. Adeta 1. sıra adayı gibi çalışan Ertaç büyük takdir topladı. Seçimler sonrası umudunu yitirmeden çalışmaya devam etti. Küçükçekmece CHP İktidar Gönüllüleri’ni kurdu. Küçükçekmece’de mahalle mahalle çalışmalarını sürdüren Engin Ertaç 9 Eylül’de yaklaşık 500 kişiden oluşan CHP Küçükçekmece İktidar Gönüllüleriile önce Anıtkabir’e Ata’nın huzuruna çıktı.

“Burçin Baykal Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkanı Aday Adayı” Adlı Biyografiyi Okuyun

Kaynak: “enginertac.com”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Engin Ertaç Kimdir? Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin