ETH Fan Token nedir? EFT coin nedir (2021-2022)

ETH Fan Token nedir?
ETH Fan Token nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ETH Fan Token nedir? Ethereum teknolojisini ve kripto para etherini seven herkes için bir simge olarak kabul edilmektedir. Bu proje BEP20’de başlatıldı. Böylece yüksek gaz ücretleri ve nispeten yüksek yatırım nedeniyle ERC20’de yeni projelere yatırım yapmaktan korkan yatırımcılar, ETH Taraftar Token’e küçük miktarlarda yatırım yapabilir ve Crypto’da ödül ve avantajlar dünyasının tadını çıkarabilirler.

ETH Fan Token nedir?

ETH Taraftar Token, tamamen denetlenme ve bağımsız olarak test edilme sürecinde olan BSC Blockchain üzerinde topluluk odaklı bir Akıllı Sözleşme olacaktır. Yenilikçi belirteçlerimizi ve benzersiz akıllı sözleşmemizi kullanarak, kripto yatırımcılarının, yalnızca belirteci cüzdanlarında tutarak saat bazında Binance Pegged ETH biçiminde düzenli temettü kazanmalarına olanak tanır.

ETH Fan, başarılı olmak için doğmuş bir simgedir. Pazar araştırması, ürün ve sözleşme tasarımına çok zaman ayırdık. Tokenomikleri ve başarılı olmak için tasarlanmış eksiksiz markamızı test ettik. Bu jetonla gelen heyecan miktarı, bu alanda daha önce hiç görmediğiniz bir şey olacak.

Tüm yatırımcıları bizi tanımaya davet ediyoruz! 2021’in başlarında bir araya gelen ve birlikte sayısız yatırım başarısı elde eden bireylerden oluşan bir ekibiz, ancak kripto alanındaki dolandırıcılıklara karşı bağışık değiliz. Bu proje ile yatırımcı topluluğumuzun bir araya gelip bu takıma güven duymasını sağlamak için güvenli ve emniyetli bir platform oluşturduk. Önceki projemizden öğrendiğimiz dersleri aldık ve artık başarı için hatasız bir reçetemiz olduğunu hissediyoruz. Yol boyunca, başarıya olan bağlılığımız ve benzersiz şeffaflığımız sayesinde bize güvenen ve güvenen yatırımcılardan oluşan güçlü bir çekirdek topluluğu oluşturduk. Akıllı sözleşmemiz denetlenir ve topluluğumuzu güncel tutmak ve geri bildirim almak için haftalık sohbetler düzenler. Tüm güzel şeylerin zaman aldığına inanırız ve bu zaman ve çabayı harcadığımızın garantisini verebiliriz. Ancak yine de bu akıllı sözleşmeye bizimle yatırım yapmadan önce Kendi Araştırmanızı Yapın (DYOR) öneririz.

EFT coin nedir?

Geleceğin ETH için tutacakları için çok heyecanlıdır. Kapsamlı saldırı planını keşfedin! Deneyimi sürekli olarak güncelliyor ve iyileştiriyor. Tüm sosyal kanallarından takip ederek en son hareketlerimizden haberdar olun. Bu, atılan adımlara ve hedeflerine ulaşma konusundaki etkinliğine ve ayrıca topluluk geri bildirimlerine dayalı olarak gelişmeye devam edecek olan yol haritasının İlk versiyonudur.

Akıllı Sözleşmesi, alıcılar ve satıcılar için farklı oranlarda vergilendirme yapabilmektedir. Daha fazla satın almayı artırmak için alıcılardan sadece %10 oranında ve aynı zamanda satıcılardan %14 oranında vergilendirilecektir. Sahipler, yalnızca token tutarak Binance Sabitlenmiş ETH’de Saatlik Temettü Alacaklar. Temettü için minimum tutma sadece 200.000 EFT’dir.. Temettü, tutulan jeton sayısı bazında dağıtılacaktır. Bu pazarlamaya yönelik olacak, böylece yeni hacim ve yatırımcıların gelmesini sağlayabiliriz. Temel odak noktamız, tüm sahiplerin projeden en iyi şekilde yararlanabilmesi için Simgeyi ve Ürünü pazarlamak olacaktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ETH Fan Token nedir? EFT coin nedir (2021-2022)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin