GALA coin nedir? [2021-2022] GALA coin yorum ve geleceği!

GALA coin nedir?
GALA coin nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GALA coin nedir? Özellikle yerli ekosistemde çok sayıda holdersı bulunan GALA coin Paribu Box üzerinde listelendi ve ticarete açıldı. Farklı borsalardan da elde edilebilen GALA coin için Paribu listelenmesi bekleyen yatırımcılar da nihayet istedikleri listelemenin gelmesiyle GALA coin satın alım işlemlerini gerçekleştirdi. Bugüne kadar binlerce GALA coin makalesi yazıldı. Bu sebeple biz size sadece GALA coin yorum ve geleceği hakkında yapılan yorumları derleyeceğiz.

WMT token nedir? World Mobile Token nedir? WMT yorum!

GALA coin nedir?

Gala coin, yatırımcılarına sahiden de oynamayı arzu ettikleri oyunları meydana çıkarma fırsatı sunan bir oyun girişimidir.

Oyun ekosisteminde en nihayetinde amacında eğlenceli vakit geçirmek olduğunu ve bu sebeple de blok zinciri teknolojisinin geri planda durmasına gerektiğini söyleyen Gala Games, blok zinciri tutkunu olsun ya da olmasın bütün yatırımcılarına iyi vakit geçirebilecekleri basit bir oyun algoritması paylaşmaktadır..

Bundan 3 yıl sene önce hayata geçirilen ve hem ETH hem de BSC düzleminde bulunan GALA Games, 2021-2022 senesine dek aylık 1 milyonu aşkın etkin yatırımcı sayısını yakalamasının yanı sıra 20 bin bandının üzerinde NFT satışı da yaptı.. Söz konusu bu NFT’lerde en pahalı satış ise 3 milyon USD olarak kayıtlara geçti.

DeFi olan Gala düzlemi, fırsatları sonuna kadar sunmayı ve kullanıcılara istedikleri denetimi tekrardan vermeyi amaçlıyor. Ademi merkeziyetçilik anlayışıyla yatırımcılar sadece game içi unsurları elde etmekle kalmaz, ayrıca Gala Games yol haritasının ne şekilde inovasyona uğrayacağı hususunda da fikirlerini beyan edebilirler.

GALA coin yorum

Bitexen borsasında da ticari işlemleri açılan GALA coin yorum bölümü tamamı ile Twitter üzerinden elde edilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi verme söz konusu değildir.

Gala kısa iki hafta içinde 25x basıldı, bu yüzden her iki taraf da pazar oynamak çok etkileyici, zayıf tokenomiği olan madeni paralar gelecek döngü için en iyisi olacak umarım, 2018’de alt değerlerimin %99 düştüğünü gördüm, büyük bir ders verdi.

p2e oyunları için NFT’ler, bir oyundan kazanılan değeri artırmanın bir parçasıdır. Diğer p2e oyunlarında olan bir model. TownStar’a iki NFT yerleştiriyorum ve ödüllerimin 2 katı alıyorum. Nft’ler, çoğu p2e oyunu için bir $$ yakalamadır. Curry anlaşması sadece marka bilinirliği için olabilir.

Güzel bu sadece başka bir proje M8 Galaverse’i gösteriden 2 hafta sonra tanıtırsa gelecek yıl özel olarak göremiyorum LOL, I M8 Oyunların zaman aldığını biliyorum 80’lerden beri Gamer’ım ve kasaba yıldızı Spider tankları gibi bazı oyunlar aylar alır nft’den gelen parayla özel yapı.

Ne yapacağımı biliyorum @GoGalaGames ve bu #Mirandus ön alfa çıkışını deneyin ve nasıl sallandığını ve aynı zamanda bu altın hesaba yükseltmem gerektiğini görün, bu erken oyunun nasıl göründüğünü görelim.

Hayran olmadığım bir şey, TownStar’ın 2. sezonunun oynamak için ödeme gerektirebileceği. Şirket içi oyunlar yapmaktansa fırlatma rampası olma yolunda ilerlemelerinin hayranıyım. Oyun geliştirmeyi uzmanlara bırakın ve zincire ve pazarlamaya odaklanın. Ancak bununla birlikte yayın tarihleri uzayabilir.

$Luna kesinlikle $GALA ‘nin çöpünü tutarak çok zararım oldu bu yüzden dün gece satmak zorunda kaldım ve daha da düştüğünü gördüm. Ama bir daha asla bir şey tutmam, fiyat düşerse, zaten kazandığının 5 dolar altında bile olsa, başka bir ticarete girer ve gümüş geri alınır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GALA coin nedir? [2021-2022] GALA coin yorum ve geleceği!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin