RUN coin nedir? (2022) Run coin yorum ve geleceği [RUNNODE]

RUN coin nedir?
RUN coin nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

RUN coin nedir? RunNode, Solana Blockchain için bir RPC Düğüm sağlayıcısıdır. Web 2.0’ı (internetin şu anki aşaması) Web 3.0’a, metaverse’e, VR’ye ve bir bütün olarak kripto para dünyasına bağlayan altyapı olarak bilinmektedir. Odak noktası kusursuz bir kullanıcı arayüzü, düşük maliyetli RPC hizmeti ve güvenli güvenilir bağlantılardır. 04.01.2022 tarihinde MEXC borsasında listelenerek ilk büyük borsa listelenmesini de gerçekleştirmiştir. İşte karşınızda run coin yorum ve geleceği

Catgirl coin nedir? Catgirl token nedir (2022 SON)

RUN coin nedir?

Solana blok zinciri şu anda kullanıcılarda ve uygulama geliştirmede üstel bir büyüme yaşıyor. Bu, NFT projeleri, belirteçler, metaverse oyunları ve daha fazlası şeklinde gelir. Büyümeye devam etmek için Solana’nın Ethereum gibi diğer blok zincirlerle rekabet edebilmesi gerekiyor. Bunu yapabilmek için şu anda Solana’da bulunmayan benzer araçlara ve altyapıya ihtiyacı var.

RUN coin yorum

Kapılarını açmasının ilk haftalarında RunNode, platformunun çılgınca benimsenmesini yaşadı. Bu sayı sadece büyüyor. Sonuç olarak, sürekli iyileştirme kodu ve kullanıcı deneyimi, RunNode’un öncelik listesinin başında yer alıyor. Şu anda, geliştiricileri diğer blok zincirlerinden cezbetmek için yeterli geliştirici aracı yok. Bu nedenle, kaydolmanın ve ilk projenizi oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolu ile RunNode’u kullanımı en kolay düğüm sağlayıcısı yapmayı amaçlıyor.

Run coin yorum

RPC Düğüm uç noktalarınız, projenizin ihtiyaçlarına göre otomatik olarak ölçeklenir. Bu, trafik maliyetlerini tahmin ederken gereğinden fazla düğüm kullanan uygulamalar için şişkinliği ve verimsiz düğüm kullanımını azaltacaktır.

Şu anda, geliştiricileri diğer blok zincirlerinden cezbetmek için yeterli geliştirici aracı yok. Daha küçük projeler için çok sınırlı RPC altyapısı. Infura, Truffle, Remix vb. Yok (Eth geliştirici araçları). Run coin nedir? RPC Düğüm hizmetleri, derinlemesine analiz sunmaz. Genel olarak barındırılan düğümlerin hızı sınırlıdır. Kurumsal düğüm hizmetleri, düğüm başına aylık 1200 ila 2000 ABD Doları arasındadır. İşlem hızları ve başarısızlık oranları yüksektir.

Daha küçük geliştiriciler için ÜCRETSİZ plan. Kurumsal düzeydeki maliyetler rakiplerinden %30-40 daha az. Çok yakında kripto cüzdan entegrasyonları ile kullandıkça öde seçeneği. RunNode ayrıca bir hizmet olarak stake etme platformu olacak. Hizmet olarak staking platformu, Solana doğrulayıcı düğüm ağını güçlendirmeye yardımcı olmak için Solana jetonlarını elinde tutan kullanıcılar için basit ve kolay staking sağlayacak ve sansür direncine karşı sağlamlaştırmak ve Solana blok zinciri için Nakamoto konsensüsüne ulaşmak için ağı merkezsizleştirmeye yardımcı olacak.

RunStake – Solana DeFi ekosisteminde daha fazla likiditenin kilidini açmak için, kademeli teşvik planlarına sahip dairesel bir sıvı stake ekosistemi oluşturacak Solana hisse havuzlarında bir varyasyon başlatmayı planlıyoruz.

Runnode geleceği

Amacı Solana’yı Ethereum kadar geliştirici dostu yapmaktır. 4 adımlı basit sürecimizle kullanıcılar, projeleri birkaç dakika içinde başlatabilecekler. Sadece bu da değil, projeleri ölçeklendirmek bir düğmeye tıklamak kadar basit olacak. Solana için DAHA İYİ bir Infura inşa etmeyi hedefliyor. RUN coin nedir? Zayıf RPC altyapısı nedeniyle projenizin çökmesinden asla endişelenmeyin. %99,9 maksimum çalışma süresi sağlamak için RPC bağlantınızı 7/24 izleyen bir ekibi var. Ayrıca, mevcut RPC Düğüm hizmetleri, derinlemesine analizler sunmaz. Özel analizlerle, kurumsal kullanıcılar verilerini istedikleri gibi görüntüleyebilecekler. Geliştirici düzeyindeki planlar bile temel analizlere erişim sağlar.

Ölçeklenebilirliği, kullanıcılar için kapalı kalma süresini ortadan kaldırır. Projenizin çökmesini istemezsiniz, kendileri deistemiyor! Ayrıca satın alınabilirliğimiz ve basit kullanıcı deneyimiyle gurur duyuyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
RUN coin nedir? (2022) Run coin yorum ve geleceği [RUNNODE]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin