Waves coin geleceği 2022 | Waves coin yorum 2022

Waves coin geleceği 2022
Waves coin geleceği 2022
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Waves coin geleceği 2022 ve önümüzdeki yıllar içerisinde yatırımcıları tarafından sıklıkla sorgulanmaktadır. Kripto düzleminde 2016 yılından beri yatırımcı toplayan Waves coin fiyatı 18.01.2022 tarihi itibariyle 14 dolar seviyelerinde geziniyor. 120 bini aşkın kişinin takibinde olan ve projesiyle dikkat çeken Waves coin yorum 2022 ve grafik hareketlerini sizler için derledik. Öte taraftan kripto analistlerinin hazırladığı Waves coin geleceği ve fiyat analizi tablosunu da sizler için listeledik. İşte karşınızda Waves coin bilinmeyenleri.

Waves coin geleceği 2022

Aralık 2018 itibariyle, Waves’in piyasa değeri, Aralık 2017’deki 1,7 milyar ABD dolarından 178 milyon ABD dolarının üzerinde bir değere ulaştı. Dolaşımdaki token miktarı 100.000.000 DALGA ile sınırlandırıldı. Waves ICO, Nisan-Mayıs 2016 arasında gerçekleşti ve süreçte toplanan 16,4 milyon ABD doları ile. Jetonlar, Binance, Bittrex ve diğerleri gibi kripto para borsalarında işlem yapmak için kullanılabilir.

Waves coin geleceği 2022

Waves, herkesin blok zinciri geliştirme deneyimi olmasa bile hızlı ve kolay bir şekilde yeni bir jeton oluşturmasını sağlayan çok işlevli bir blok zinciridir. Jeton oluşturulduktan sonra, tüccarlar onu Waves borsasındaki diğer jetonlarla değiştirebilirler.

Ethereum’un bu kadar sinir bozucu olmasının ana nedeni, işlem ücretlerinin tamamen kontrolden çıkabilmesidir. Yoğun talep sırasında, sadece basit bir işlem göndermek 5 $ veya daha fazlaya mal olabilir. Bir DEX’te işlem yapmak 20 $ veya daha fazlasını çalıştırabilir. Waves platformunda, herkesin platformu istediği zaman kullanabilmesini sağlayan işlemler için sabit bir ücret vardır. Tüm işlem ücretleri yerel WAVES belirtecinde ödenir.

İşlem ücretlerinin yanı sıra, WAVES birkaç başka kullanımı daha vardır. Yatırımcılar, belirteci stake etmek ve pasif bir gelir elde etmek için kullanabilirler. Şu anda staking için yatırım getirisi yaklaşık %4.3’tür. WAVES belirteçleri, yeni belirteçlerin oluşturulmasıyla ilgili ücretlerin ödenmesi için de kullanılır.

Waves, 16 milyon dolarlık bir ICO ile piyasaya sürüldü. Her WAVES tokeni ICO’da yaklaşık 0.19 dolara satıldı ve yatırımcılara çok karlı bir getiri sağladı. DALGALAR şu anda jeton başına 6 doların üzerinde işlem görüyor. Binance, WAVES ticareti için en likit borsadır ve WAVES/USDT en popüler ticaret çiftidir.

Waves coin yorum 2022

Waves ağı, blok zincirinin “dakikada binlerce işlemi” işlemesine izin vermesi ve ağda çatal oluşturulmasını engellemesi beklenen Waves-NG konsensüs algoritması adı verilen yeni bir protokol uyguladı. Bu çözüm, Emin Gün Sirer ve Ittay Eyal tarafından önerilen Bitcoin-NG teknolojisi etrafında tasarlandı. Model, benzer aralıklarla blokları keşfetme ve madenciler bunları ağa göndermeye başladıktan sonra yeni işlemlerin işlenmesi ilkesini ortadan kaldırıyor. Bunun yerine Waves-NG modeli, madencinin önceden seçilmesine ve ek çalışma kanıtına gerek kalmadan mikro dönüşümlerle otomatik olarak yüklenen bir anahtar blok oluşturmasına olanak tanır. Bu, Waves platformunun ağı izin verir vermez işlemleri onaylamasını mümkün kılar ve böylece işlem kapasitesini ve hızını artırır.

Waves coin yorum 2022

Waves, çok açık bir kullanım durumu olan kripto para birimlerinden biridir. Herkesin kendi jetonunu yaratmasına izin veren bir platform çok değerlidir ve bu özel jetonları kullanmanın tonlarca farklı yolu vardır. Şimdiye kadar Waves fazla ilgi görmedi ve WAVES tokeninin günlük işlem hacmi yaklaşık 20 milyon dolar. Bununla birlikte, Waves platformu daha fazla insan ve işletmeyi kullanmaya yönlendirebilirse, gelecekte önemli bir büyüme olasılığı var.

Waves coin nedir?

Waves, herkesin blok zinciri geliştirme deneyimi olmasa bile hızlı ve kolay bir şekilde yeni bir jeton oluşturmasını sağlayan çok işlevli bir blok zinciridir. Jeton oluşturulduktan sonra, tüccarlar onu Waves borsasındaki diğer jetonlarla değiştirebilirler.

Waves coin geleceği 2022… ICO’larını Haziran 2016’da 16 milyon doları aşarak tamamladı. ICO’dan hemen sonra, WAVES’in fiyatı %80 düştü ve 0.20 $ (0.0003 BTC) civarında sabitlendi. Fiyat, Temmuz 2017’de yükselmeden önce nispeten sabit kaldı. Bu artış, büyük olasılıkla yol haritalarının yayınlanmasının yanı sıra ICO Merkezi ile ICO öncesi bir mücadele için bir ortaklık duyurusundan kaynaklandı.

2017’nin geri kalanı için, fiyat bu Aralık ayında 17.06 $ (~0.000899 BTC) ile tüm zamanların en yüksek seviyesine (USD olarak) ulaşmadan önce yavaşça düştü. Diğer faktörlerin yanı sıra, bu boğa koşusu büyük olasılıkla ekibin Waves’in yakında dünyanın en hızlı blok zinciri olacağı iddiasından kaynaklandı. Bitcoin’in ölçekleme sorunlarıyla birlikte, bir kripto para biriminin değerini değerlendirirken hız giderek daha büyük bir faktör haline geliyor.

Waves coin nedir

Şubat ve Nisan 2018’deki fiyat artışlarının yanı sıra, WAVES bu ayı piyasası zamanlarında piyasanın geri kalanıyla birlikte düştü. Şubat ayına neyin neden olduğu belli değil, ancak Nisan ayındaki artışın akıllı sözleşme özelliğinin uygulanmasından kaynaklandığını varsayabiliriz.

Madeni para, son birkaç aydır istikrarlı bir şekilde 2,00 dolar civarında işlem görüyor. Belirteç verme işlevinin, DEX’in veya yeni akıllı sözleşme yeniliklerinin daha fazla kullanılması, fiyat üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmalıdır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Waves coin geleceği 2022 | Waves coin yorum 2022

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin