BabyNasaDoge coin nedir? BabyNasaDoge yorum 2022

BabyNasaDoge coin nedir?
BabyNasaDoge coin nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BabyNasaDoge coin nedir? Yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak gelir elde etmeyi hedefliyor. Güneş enerjisi saha ekosistemi oluşturarak bu ekosistemden elde edilen gelirin %60’ını Baby Nasadoge sahiplerine ürünlerini paylaştırmaları şartıyla dağıtacak. Baby NasaDoge jetonunun %10’unun kalan %40’ı geri satın alınacak ve yakılacaktır. Biz de kucukcekmeceden.com olarak BabyNasaDoge geleceği ve yorumlarını sizler için derledik.

PsyOptions nedir? FTX PsyOptions ön satışı, yorumları!

BabyNasaDoge coin nedir?

BABYNASADOGE, BNB/ BABYNASADOGE LP Jetonları şeklinde bir başlangıç ​​likidite arzı ile piyasaya sürüldü. Belirteçlerin sahipliğinden, yanma adresine gönderilerek vazgeçildi:

0x0000000000000000000000000000000000000000 Bu, örneğin likidite kaldırma yoluyla bir halı çekme olasılığını önleyerek yatırımcıları korumak için yapıldı. BABYNASADOGE’a her işlemden elde edilen %2’lik ücret üzerinden otomatik olarak ek likidite eklenir. Ücret, BNB/ BABYNASADOGE LP Tokenlerine dönüştürülerek likidite havuzuna eklenir ve tokenlerin sahipliğinden yanma adresine gönderilerek feragat edilir. Sonuç olarak, jeton, likidite havuzunda kilitli olan dolaşımdaki BABYNASADOGE arzının etkin bir şekilde azalmasına ek olarak kalıcı olarak artan bir fiyat tabanına sahiptir. bu jetonları sürekli olarak “yakıyoruz”, böylece likiditeyi sonsuza kadar kilitliyoruz. Yanıklar tamamen şeffaftır, blok zincirinde görünür ve günlük olarak gerçekleştirilir. KESİNLİKLE Likidite Kilitleme.

BabyNasaDoge coin yorum 2022

BabyNasaDoge yorum 2022

Twitter yorumlarından derlenmiştir. YTD.

Bu haftasonu TV8’5 da boks maçına bir sporcu BabyNasaDoge sponsorluğu ile çıkacak ve haftasonu 8 saat TT olacak twiter da. Kaçırmayın derim. BabyNasaDoge efsane olucagi söyleniyor… Projesi çok sağlam yakimlari çok iyi. Cumartesi günü ucacagina emin olduğum coin erken den alan kazanicak.

Allah belalarını versin her gün önüne gelen abuk subuk token çıkartıyor bunlar yüzünden btc düşüyor bizde düşüyoruz. BABYNASADOGE’un başarmayı amaçladığı şey budur: BABYNASADOGE’unuzu toplamanız, bahis oynamanız veya yatırmanız gerekmez. Sadece cüzdanınızda tutun ve daha fazlasını alacaksınız!

BabyNasaDoge geleceği

BABYNASADOGE akıllı sözleşmesi, tüm işlemlerde (alış/satışlarda) %4 ücret uygular. Bunun %3’ü, çiftçilik yapılmadan sahiplerine otomatik olarak dağıtılır! Bu, insanlar işlem yaptıkça cüzdanınızdaki token sayısının sonsuza kadar artacağı anlamına gelir. Bu şekilde IL tamamen önlenmiş olur ve aslında sadece BABYNASADOGE’u tuttuğunuz için ödeme alırsınız. BabyNasaDoge coin nedir? Akıllı sözleşmesi de her işlemin %3’ünü alır ve otomatik olarak likidite havuzuna ekler. Likidite havuzu sürekli olarak artacak ve bu da BABYNASADOGE için daha yüksek bir fiyat tabanına yol açacaktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BabyNasaDoge coin nedir? BabyNasaDoge yorum 2022

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin