CVX coin yorum [ 2021 2022 ] – Convex coin yorum

CVX coin yorum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CVX coin yorum ve tüm merak ettikleriniz kucukcekmeceden.com farkıyla sizlerle. Convex Finance yani CVX coin beklenmedik bir listelenmeyle Binance borsasında kendisine yer bulmayı başardı. Bir süredir kripto ekosisteminin en çok konuşulan varlıklarından birisi olan CVX coin yorum ve geleceği ile ilgili merak ettiklerinizi derledik. İşte Binance listelenmesinden sonra CVX coin fiyatı da 40 dolara dayandı. Yüzde 11.65’lik bir çıkış yakaladı.

Bu makale tamamen Kripto365.net sitesinden alınmıştır. Detaylı bilgi ve daha fazlası için Kripto365.net sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. 

CVX coin yorum

CVX coin yorum bölümü tamamen ilgili kripto para biriminin internet sitesinden elde edilmiştir.

Havuzdayken teminatınızdan alacağınız -cari- net getiri yüzdesidir. Tüm ücretler zaten bu numaradan alınmıştır. yani %100 geçerli APR’ye sahip bir havuzda 100.000’iniz varsa, günde ~274 USD değerinde ödül alacaksınız. Havuza hasat edildiği andan itibaren 7 günlük bir süre boyunca denildi. Havuza katıldığınızda, blok başına bu getiriyi anında alacaksınız.

Bu, mevcut TVL’ye, o havuzda etkin olan mevcut Curve Gauge artışına ve USD cinsinden fiyatlandırılan ödüllere dayalı olarak, havuz tarafından şu anda oluşturulmakta olan getiri yüzdesidir. Tüm parametreler birkaç hafta boyunca tamamen aynı kalırsa (TVL, CRV artışı, CRV fiyatı, CVX fiyatı, potansiyel 3. taraf teşvikleri), bu en sonunda mevcut APR’ye dönüşecektir. Bu senaryonun gerçekleşmesi pek olası olmadığından, öngörülen APR bir tuz tanesi ile alınmalıdır. Benzer şekilde, tüm ücretler zaten bu numaradan soyutlanmıştır.

Convex Finance, güvenlik ve güvenlik göz önünde bulundurularak inşa edilmiştir. Bununla birlikte, herhangi bir merkezi olmayan finans akıllı sözleşmeleriyle etkileşime girerken doğal riskler vardır. Ekibimiz, akıllı sözleşmelerini güçlü bir şekilde gözden geçirdi ve lansmandan önce platformdaki potansiyel güvenlik açıklarını belirlemek için dış denetçileri takip etti.

Buna rağmen, paranızın bir kısmını veya tamamını kaybetme olasılığı sıfır değildir. Lütfen dikkatli olun ve platformla etkileşim söz konusu olduğunda kendi risk çerçeveniz dahilinde çalışın. MixBytes ile harici güvenlik denetimimiz hakkında bilgi için lütfen Denetimler sayfasına bakın.

Convex coin yorum

CVX coin yorum… CVX coin yorum bölümü tamamen ilgili kripto para biriminin Twitter sayfası üzerinden elde edilmiştir.

Yaklaşan ölçü ağırlıklı oylama için, bir havuza atanan maksimum ağırlık %50’ye yükseltilecektir (önceden 30 %). Ek olarak, ağırlık atanmadan önce her bir gösterge en az %0,25 oy almalıdır (önceden 0,5 %)

İyi bir proje ve güçlü bir ekip, öngörülebilir ve şeffaf bir yol haritası, planlanmış ve projelendirilmiş, yakın gelecekte bu projenin benzeri görülmemiş bir büyümesini göreceğimizi düşünüyorum.

Convex az önce cvxFXS’yi duyurdu. frax ekibine hayran olun, sadece dışbükey çatallamakla kalmayıp kısa vadeli kazançlardan vazgeçtikleri için. cvx fiyatı 30$ civarında sabit, büyük bir pompa yok, bu da frax haberlerinin bir süredir fiyata yansıdığını gösteriyor. büyük olasılıkla fiyat artışına 20 dolardan 30 dolara katkıda bulundu.

#Binance ve #Huobi Convex finance ( $Cvx) listelemesini duyurdu. Temmuz ve Ağustosta bu kriptodan çok bahsettik. Fiyati 2 – 3 dolardan 45$’ı gördü. Vedalaşma zamanı #ConvexFinance !

$Cvx’i 5 dolardan çağırdığınız için @CredibleCrypto teşekkür etmek istiyorum. Topluluğu eğittiğiniz için @crypto_condom ‘ye çok teşekkür ederiz. Sizler bugün #Binance ve #Huobi listelerini hak ediyorsunuz.

$CVX , ilk büyük CEX’leri- @binance ve @HuobiGlobal ‘de listelendiği gibi 38$’ın üzerinde fiyat keşfine girmek üzere. Şu anda, 10 binden az $CVX sahibi var. Binance, yaklaşık 30 MİLYON kullanıcıya ve Huobi 10 MİLYON+’a hizmet ediyor. $CVX kesinlikle patlayacak.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
CVX coin yorum [ 2021 2022 ] – Convex coin yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin