GOG coin nedir 2022 – Guild of Guardians nedir?

GOG coin nedir?
GOG coin nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GOG coin nedir? CoinList ön satışının ardından FTX borsasında listelenecek olan Guild of Guardians coin (GOG token), $0.100000 fiyatıyla ICO’sunu tamamlamıştı. CoinList’ten sonra ilk hacimli borsa listelenmesi gerçekleştirecek GOG coin için kripto tutkunları da hazırda bekliyor. Bilhassa GOG coin fiyat ve grafik çizelgelerinin araştırıldığı bu konu için bizde yanıt bulmaya çalıştık.

GALA coin nedir? [2021-2022] GALA coin yorum ve geleceği!

GOG coin nedir?

Guild of Guardians, oyuncuların oyun tutkularını varlıklara dönüştürebilecekleri bir mobil RPG’dir. Oyuncuların hayallerindeki “Guardians” takımını kurdukları ve destansı, takas edilebilir ödüller kazanmak için bir loncada yarıştıkları çok oyunculu, fantezi, aksiyon RPG’si olacak. Oyuncular ücretsiz olarak oynayabilir ve herhangi bir para harcamadan kahramanlar ve eşyalar kazanabilir. Oyuncuların ‘oynayarak kazanabilme’ yeteneği bizi çok heyecanlandırıyor!

Oyunu, beceri ve stratejinin oyunun temel unsurları olmasını sağlayarak kazan-kazan olmayacak şekilde tasarlıyoruz. Ayrıca, Guild of Guardians’a para harcamak, oyun PVP’ye odaklanmadığı için diğer oyuncuların pahasına olmayacak.

Oyun içi varlıklarınıza gerçekten sahip olmanızı sağlamak için blok zinciri teknolojisini kullanıyoruz. Ethereum ağına dayanıyoruz ve oyun içi varlıklarımız benzersiz ERC-721’ler (NFT’ler veya değiştirilemez jetonlar olarak da bilinir) olacaktır. Ayrıca güvenli, merkezi olmayan ve ölçeklenebilir olacak şekilde tasarlanmış bir Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Immutable X’i kullanarak inşa ediyoruz.

Guild of Guardians nedir?

GOG coin nedir? Guild of Guardians, Immutable aracalığıyla sunulacak ve Stepico şirketince inovasyonu sağlanacak. Immutable, Naspers ve Galaxy Digital gibi girişimlerce desteklenen, dünyanın en büyük VC tarafından mali destek sunulan blockchain oyun yatırımlarından biridir. Stepico, 4.5 milyonu aşkın kurulumla AAA kalitesinde strateji ve RPG oyunları üzerinde çalışan 50’den fazla geliştirici ve sanatçıdan oluşan bir ekiple bir mobil oyun geliştirme stüdyosudur.

Oyundaki kahramanları, evcil hayvanları ve diğer şeyleri Mağaza sayfasından yalnızca sınırlı bir süre için satın alabilirsiniz. Bunlar, bir daha asla satılmayacak oyunda oynanabilecek özel kurucu varlıkları olacak.

Guild of Guardians, oyuncuların toplamak için zorlu zindanlardan kahraman takımlarını aldıkları mobil bir RPG’dir. Kaynaklar. Bu kaynaklar, gerçek parayla satılabilen nadir eşyalar ve kahramanlar yaratmak için kullanılır. oyuncular En iyi Muhafız kadrosunu oluşturmak, Loncalarına katkıda bulunmak ve stratejiler geliştirmek için birlikte çalışacaklar. Oyundaki en zorlu içeriği tamamlayın. Oyun tanıdık, fantastik bir RPG dünyasında geçiyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GOG coin nedir 2022 – Guild of Guardians nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin